Vybíráte šatní skříň? Poradíme vám, jak na to

Vybíráte šatní skříň? Poradíme vám, jak na to


Vybíráte šatní skříň? Poradíme vám, jak na to. Výběr šatní skříně je často náročným úkolem. Jedná se o nábytek, který si při nejlepším kupujeme na pěknou řádku let. Není proto nic horšího, než vybrat špatně. Na to, jakým směrem se při výběru nové skříně vydat, se zaměřují následující řádky.

Velikost

Hloubka a šířka šatní skříně jsou ty první parametry, jenž vás musí zajímat. Celkovou velikost podřizujte okolnímu prostoru. Patříte-li mezi šťastlivce, které nedostatek prostoru netrápí, doporučujeme vybrat velikou skříň, do níž uložíte věci pro celou rodinu. Uvidíte sami, že v budoucnu svoji prozíravost oceníte. Místa totiž není nikdy dost. Hloubku vybírejte podle toho, kolik máte věcí na ramínkách.

Systém vnitřního uspořádání

Nezáleží na tom, zda vaší ložnici dominuje bílá šatní skříň nebo nábytek v supermoderním odstínu. Systém vnitřního uspořádání je základním stavebním kamenem šatních skříní. V současné době existuje téměř nekonečný počet možností uskladnění oblečení. Co dneska frčí? Hlavně úložné boxy, s jejichž pomocí posunete organizaci oblečení na naprosto nedostižnou úroveň. Jsou praktické a designově velmi povedené, takže skříň uspořádají a zároveň jí dodají parádní šmrnc.

Klasická, nebo na míru

Obě varianty, tedy skříně klasické i dělané na míru mají své výhody a nevýhody. Standardní sériová skříň je levnější a lépe se s ní manipuluje. V případě potřeby ji můžete přesouvat po různých místnostech v bytě. Se skříní na míru tohle neuděláte. Ovšem na druhou stranu vám poskytne opravdový luxus a maximální využití prostoru. Mezi největší přednosti patří realizace dle vlastních představ. Chcete šatní skříň s posuvnými dveřmi? Žádný problém. Přejete si hodně šuplíků a atypických přihrádek? Vaše přání je samozřejmostí. Připravit se však musíte na to, že sáhnete mnohem hlouběji do kapsy. Investice do kvalitního a praktického nábytku se však vždy vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*