O nás

Kutilove.eu – najděte si hodinového manžela nebo to zvládněte sami

Web Kutilove.eu je tou správnou stránkou pro všechny nadšené kutily. Je cílem v prvé řadě jako portál hodinových manželů aktivně působících po celé ČR. Dále zde najdete spoustu tipů a rad pro kutily, kteří si rádi něco vyrobí doma sami. Najdete zde přehledné články o různých vychytávkách a radách. A to od podlahy ke stropu a až na zahradu. Hodinový manžel je stále oblíbenější službou pro ty, kteří nemají čas nebo si netroufají na danou činnost sami. Proto Vám předkládáme přehled hodinových manželů po celé ČR dle krajů. Samozřejmostí je vždy uvedení kontaktů a odkazu na stránku dané firmy nebo jednotlivce.

Kutilské videonávody

Nepřehlédněte ani kutilská videa, v této sekci najdete rozmanitou škálu videí s nejrůznějšími radami a postupy. Od natírání, broušení, výroby stoličky nebo třeba založení bylinkové spirály. Záběr je rozmanitý a každý si přijde jistě na své, ať již se věnujete drobné řemeslné práci, chcete si něco doma opravit či vylepšit nebo hledáte inspiraci pro zajímavou dekoraci.

DIY

Hodinový manžel kdekoli v ČR

Na webu Kutilove.eu najdete opravdu širokou nabídku hodinových manželů po celé ČR, takže si můžete vybrat dle lokality. U každého Vám předkládáme informace, které jsou ze stránek daného subjektu. Najděte si hodinového manžela podle svého bydliště a nechte si jej pozvat až domů! Nemusíte nic řešit a přemýšlet, jak to udělat, hodinový manžel je odborník v daném oboru (což je uvedeno v zaměření), tudíž si můžete najít nejen dle lokality, ale též dle zaměření prací. Od anhydritové podlahy až po založení zahradního kompostu, zkrátka od A do Z.

Hodinový manžel kdekoli v ČR

Jsme na Facebooku

Dnes snad samozřejmostí, že máme web provázaný s Facebookem. Můžete komentovat jak přímo na webu, tak prostřednictvím FB na naší FB stránce Kutilove.eu.