Řezání vodním paprskem je čím dál oblíbenější

V čem spočívají výhody řezání vodním paprskem? Jednou z těch hlavních je, že vodou lze řezat jakýkoliv tvar v ploše. Možná najde uplatnění i ve vaší firmě.

Všechny výhody, které má

Vodní paprsek dokáže řezat skutečně precizně a detailně. Paprsek má navíc malý průměr, proto je možné dosáhnout vysokého využití polotovaru. Minimální mezery mezi vyřezávanými tvary obvykle činí 3 až 5 mm. Lze dosáhnout i takzvaného společného řezu pro dva díly najednou.

Další výhody vodního paprsku:

  • nedochází k tepelnému ovlivnění řezaného materiálu, neboť se řez provádí zastudena
  • nevznikají žádné mikrotrhliny
  • je možné řezat všechny materiály, a to i ty obtížně dělitelné a jinak neobrobitelné materiály
  • materiál není nutné dále opracovávat
  • v jednom úkonu dosáhnete i těch nejsložitějších tvarů

Společnost AWAC se řezáním vodním paprskem zabývá už mnoho let a nabízí bezkonkurenční kvalitu za rozumné ceny. Na jejích oficiálních stránkách se můžete podívat i na ukázky práce.

CNC stroje usnadní a urychlí zpracování materiálu

Kromě této služby si od ní můžete pořídit i CNC laserový řezací stroj nebo plazmové a autogenní stroje. Spolehněte se i na plný servis CNC strojů. Společnost AWAC funguje již od roku 1990 a své zákazníky naučila, že se při řezu vodním paprskem nemají čeho obávat. Přestože ještě před pár lety lidé byli k této metodě zpracování materiálu velmi nedůvěřiví, postupem času zjistili, že nic lepšího neexistuje. Ve chvíli, kdy si CNC stroje pořídíte, jistě se vám bude hodit i nějaké to příslušenství. I v tuto chvíli se můžete obrátit na firmu AWAC. Pro své zákazníky se snaží dělat maximum, aby jim ve všem vyšla vstříc. I proto má na svém kontě tisíce spokojených klientů, kteří se do firmy rádi vrací nejenom pro nové stroje, ale využít všech služeb, která firma nabízí.

Chcete se o tom přesvědčit sami? V tom případě kontaktujte společnost AWAC, ať e-mailem nebo telefonem, a vyptejte se, na cokoliv potřebujete.

META data

Titul: Zkuste si řezání vodou

Meta popisek: Má nespočet výhod, třeba absenci mikrotrhlin, možnost opracování všech materiálů či schopnost dosáhnout těch nejsložitějších tvarů.