Kde koupit odlamovací nože, děrovací kleště a další řezací nástroje?


V průmyslové oblasti působí spousta společností napříč různými odvětvími, přičemž mnohé se neobejdou bez řezných nástrojů. Co si však pod nimi představit? Jedná se například o odlamovací nože, profesionální nůžky, děrovací kleště a podobně. V následujících řádcích se na jednotlivé produkty podíváme podrobněji.

Odlamovací nože

Významnou roli hrají v mnohých dílnách odlamovací nože, s nimiž jsou balení a úprava obrobků mnohem jednodušší. Jedná se o lehké nástroje vybavené ergonomickými rukojeťmi, které slouží ke snadné a rychlé manipulaci s kartonem, papírem a dalšími materiály. Odlamovací nože se vybírají podle výšky, materiálu a dalších vlastností. Jedním z parametrů, jenž by pro vás mohl být rozhodující, je počet náhradních čepelí. Odlamovací nůž se stane vaší pravou rukou v mnoha situacích.

Profesionální nůžky od značky KRETZER Solingen

V oblasti profesionálních nůžek působí spousta značek, přičemž jednou z nich je KRETZER Solingen. Společnost vznikla v roce 1923 a výsledkem dlouholeté tradice jsou precizně zpracované nůžky, které použijete jak k běžné každodenní činnosti, tak i k průmyslovým pracím. Nůžky Solingen jsou vhodné pro zpracování kůže, technických textilií a dalších materiálů. Výhradní zastoupení pro český a slovenský trh získal internetový obchod techni-trade.cz, v jehož nabídce nůžky Solingen najdete rozdělené na několik kategorií podle účelu použití.

Děrovací kleště

Dalším nenahraditelným pomocníkem jsou děrovací kleště, jež si bez problémů poradí s kůží, papírem, kartonem, pryží, plastovými deskami a dalšími polotovar. Jak už samotný název napovídá, slouží k vyhotovení výseku. Disponují otočným nástavcem, a tím pádem si můžete vybrat z několika velikostí otvoru.

Jestliže hledáte specialistu na řezné nástroje, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu techni-trade.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.