Bez manipulační techniky se neobejde žádný sklad

Bez manipulační techniky se neobejde žádný sklad


Skladové prostory průmyslových objektů se bez manipulační techniky jednoznačně neobejdou. Přece jen, přesunovat materiál či zboží ve skladu z místa na místo ručně by bylo pro zaměstnance časově i fyzicky náročné. Jestliže tedy hledáte způsob, jak zefektivnit fungování skladu, pořiďte vysokozdvižný vozík a další pomocníky.

V současné době je většina zboží přepravována na paletách, s nimiž si hravě poradí manipulační technika, která se stala alfou a omegou snad každého moderního skladu.

Jaké druhy manipulační techniky existují?

Trh s manipulační technikou je vskutku rozmanitý. V nabídce je několik různých druhů manipulační techniky, přičemž chybět by vám neměl paletový anebo vysokozdvižný vozík. Každá z kategorií obsahuje několik různých strojů, které se ještě rozdělují podle pohonu, výkonu a vybavení. Jestliže tedy hledáte specialistu, jenž se zabývá prodejem manipulační techniky, doporučujeme obrátit se na společnost Semat HB. Ta má ve svém portfoliu značky Hyundai, Belet, Nissan a HC.

Obrovské popularitě se ve skladech těší také retraky. V podstatě se jedná o vysokozdvižné vozíky, ovšem pro horizontální přepravu a zakládání palet do výšek. Vyznačují se rychlou akcelerací, perfektní ovladatelností a vysokým výkonem.

Manipulační techniku seženete i v bazaru

Začínající sklady však nemají dostatek peněžních prostředků na pořízení zbrusu nových strojů, ale naštěstí existuje i bazar s manipulační technikou. I společnost Semat HB má v nabídce bazarové kousky, které seženete za zlomek ceny, a stále ve skvělé kondici. Nemusíte se tedy bát, že byste si přístroj koupili a za dva dny by nešel.

Společnost Semat HB působí v oblasti manipulační techniky dlouhá léta, a proto vám dokáže navrhnout ideální vozový park, s nímž se stane práce ve skladech jednoduchá, rychlá a fyzicky nenamáhavá.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*