Světelné řetězy s různými efekty

Světelné řetězy s různými efekty

Světelné řetězy s efekty jsou určeny pro použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Vánoční řetězy LED mohou být navíc programovatelné a díky této skutečnosti si lze vybrat světelný efekt, který se vám bude líbit nejvíce.

Většina LED světelných řetězů s efekty má až 8 různých programů. LED diody se mohou velmi pomalu rozsvěcovat a následně zase zvolna zhasínat, mohou svítit neustále, nebo vesele problikávat. Světelné řetězy s efekty se hodí pro zdobení malých i větších vánočních stromečků, oken, balkonů, teras i stromků na zahradě. Potřebujete-li světelný řetěz pro výzdobu větších venkovních vánočních stromů, zvolte delší formu řetězu s větším počtem světýlek v podobě diod. Množství vánočních motivů a dekorací naleznete i v sekci vánoční výzdoba bytu – inspirace.

Vánoce plné barevných světel

Vánoce plné barevných světel milují především děti. LED diody mají programovatelné vánoční řetězy barevné, v barvách jako je modrá, červená, zelená a žlutá. Vánoční světýlka mají LED diody usazeny pod čirým plastem a vyzařují krásně čisté světlo, které působí přirozeně. Investice do tohoto typu osvětlení se vám brzy vrátí. Během svícení ušetříte nemalou elektrickou energii ve srovnání s klasickými žárovkami. Každou hodinou svícení se vám vracejí náklady z pořízení tohoto světelného řetězu. Při použití starého a energeticky neúsporného světelného řetězu platíte za elektrickou energii zbytečně peníze navíc. Vánoční LED světla mají zcela zanedbatelnou spotřebu elektřiny.

LED světelné řetězy v různých délkách

Všechny ty kouzelné světelné vánoční řetězy v provedení LED mají různé délky, barvy a varianty. To vám zaručí, že si z nabídky LED světelných řetězů vybere opravdu každý. Můžete vsadit na klasické řetězy různých délek, světelné řetězy, které obsahují transformátor, prodlužovací světelné řetězy, nebo řetězy na baterie. Ty můžete pak instalovat tam, kde není přístup k elektrickému proudu, nebo by vám šňůra jednoduše zavazela. Bílé či barevné a hlavně ty nejkrásnější LED světelné řetězy vám pomohou navodit to pravé kouzlo svátků vánočních.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.