Uložte si číslo na elektrikáře na Praze 9 a 10

Vypadla elektřina. Co teď? Počítač nezapnete, protože ten samozřejmě potřebuje elektřinu, Wi-Fi také nefunguje, jelikož i ta musí být zapojená do zásuvky. V ideálním případě byste pro tyto situace měli mít v telefonu uložené číslo na elektrikáře. Řešit výpadky energie vlastními silami se obvykle nevyplácí, pokud tedy nejde jen o vyhozené jističe. Ty zvládnete nahodit sami.

Od letních bouří až po zimní vánice. Důvody k výpadku elektřiny mohou být různé. Někdy může elektřinu (respektive jistič) vyhazovat třeba i rozbitý elektrospotřebič. V každém případě je lepší zavolat odborníka. Elektrikář na Praze – 9 je připraven k vašim službám.

Co dělat, když vypadne proud?

Jestliže k tomu došlo ve dne, máte štěstí. Pokud jde o noční výpadek, utíkejte pro baterku. Pro tyto situace byste doma měli mít baterku a náhradní baterie, případně čelovku. Zejména v domácnostech s dětmi je to nezbytnost, protože se budou ve tmě bát. Svíčky jsou také řešením, avšak s dětmi musíte být opatrní, aby navíc nedošlo ještě k požáru.

Snažte se určit, kde je problém. Zkuste nahodit jističe a hlavní jističe. Jestli toto nepomohlo, zjistěte, zda jde o výpadek pouze ve vašem domě či bytě, nebo postihl celou ulici nebo část města. Ve druhém případě je dost možné, že už někdo kontaktoval energetickou společnost. Můžete to také udělat, avšak linka bude pravděpodobně přetížená. Pravděpodobně už se pracuje na nápravě.

Jde-li o lokální výpadek pouze u vás, zavolejte elektrikáře.

Elektrikář vám pomůže s řadou problémů

Elektrikář na Praze – 10 je připraven vám pomoci v celé řadě situací, nejen při výpadku. Když budete potřebovat nainstalovat nový elektrospotřebič či opravit elektrospotřebič, můžete se rovněž ozvat. Důležité však je, že v případě havárie je schopen k vám dorazit do 60 minut od nahlášení, v noci do 90 minut. Havarijní linka funguje nonstop.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.