Dildo si zamilují ženy i muži

Dildo si zamilují ženy i muži


Neznalí mnohdy dildo podceňují. Zejména ženy žijí v představě, že jim nenabídne tolik požitků jako vibrující penisy. Ale opak je pravdou. Dildo by rozhodně mezi partnerskými sexuálními pomůckami nemělo chybět.

Pro ty, co se v problematice neorientují, dildo je vlastně nevibrační penis. Avšak jeho podob může být skutečně mnoho. Dilda se od sebe mohou lišit možností upevňování, barvou, materiálem, tvarem i tím, jestli jsou jednostranná či oboustranná. Každá ze zmíněných vymožeností předurčuje dildo k jiné formě používání. I když cíl je stejný – potěšit.

Dildo s přísavkou jako živé

Nejklasičtější formou je dildo s přísavkou. Dá se upevnit na hladký povrch, například ve vaně či ve sprše, a dokáže pevně držet až do chvíle, kdy se vy sami nerozhodnete s hrátkami přestat. Praktickou možností je pořídit si dildo s přísavkou, které věrně kopíruje přirození některého ze slavných pornoherců. Někdy jde o skutečně povedené kousky pro fajnšmekry.

Připněte si dildo

Zajímavé hrátky nabízí připínací dilda. Někdy jsou kombinována s přísavkou, jindy pouze připínací. Připínací dildo se upevňuje do speciálního postroje a nejčastěji si jej připínají ženy. Ať již při hrátkách s partnerem, nebo s partnerkou. Po možnostech jeho využití rozhodně nebudete muset pátrat. Tento typ dilda se nazývá též strap-on.

Váza je přežitek, vystavte si doma dildo

Tedy pokud si pořídíte některé z těch skleněných. Tyto designové skvosty se staly skutečným hitem ložnic. Bývají tak krásná, že nezklamou ani jako vystavená umělecká díla. A skleněné dildo není jen nádherné, ale i velice znalé našich potřeb.

Dilda, která vědí, co chtějí nabídnout

Nakonec je dobré zmínit ještě několik specialit. Velkým hitem jsou silikonová dilda známá pod názvem Laid – D.1. Bývají to rovněž designové kousky, velice příjemné na dotek, hladké, a ze zcela neporézního, a tedy snadno udržovatelného materiálu. Ze silikonu se vyrábí i oboustranná Vibe Therapy dilda, se kterými si lze užít skutečně mnoho hezkých chvilek s partnerem, ale i v rámci autoerotiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 
52

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*