Pracovní obuv Raven propojuje bezpečnost a maximální pohodlí


Co od pracovní obuvi očekáváte vy? Pokud spojení vysoké odolnosti, moderního vzhledu a komfortu při nošení, pak jistě oceníte pracovní obuv Raven, která vás mile překvapí. Výrobce Raven jednoduše ví, co vaše nohy potřebují. A kolekce pracovní obuvi Raven XT to jen potvrzuje.

Pro pocit jako v bavlnce

Pokud jste doteď měli pracovní boty spojené s nepohodlím, boty Raven vás přesvědčí o opaku. Jsou vybaveny odolným podešvem, který potlačuje nárazy během nošení, čímž zaručuje ještě větší pohodlí. Spolehnout se můžete na efektivní ochranu nohou i na maximální komfort při nošení.

Kolekce Raven XT

V kolekci Raven XT najdete bezpečnostní obuv pro běžné úkony, boty s pryžovou podrážkou, bílou obuv ESD i speciální obuv pro svářeče. Všechny typy obuvi se vyznačují vylepšenou podešví zvyšující pohodlí. Na své si také přijdete, pokud sháníte pracovní sandále a polobotky, kotníkovou pracovní obuv a vysokou holeňovou obuv. V nabídce je vedle lehké letní obuvi i zateplená zimní pracovní obuv, kterou můžete vybírat jak v nízkém, tak vysokém holeňovém provedení.

Bezpečností obuv “O“ a “S“

Pracovní obuv s označením “O“ je vhodná pro méně náročné činnosti, nemá bezpečnostní tužinku ve špici ani stélku odolnou proti propíchnutí. Do zaměstnání, ve kterých hrozí nebezpečí pádu předmětu, je vhodná obuv označená písmenem “S“. Tato obuv disponuje bezpečnostní tužinkou ve špici a stélkou odolnou proti propíchnutí.

Proč zvolit pracovní obuv Raven?

Mezi hlavní přednosti pracovní obuvi patří podrážka z PU/PU, protiskluzový podešev, který zajišťuje odolnost vůči olejům, patní část vybavená tlumičem nárazu i svršek obuvi z kůže, který je prodyšný a voděodolný. Mezi další přednosti obuvi patří vícenásobné prošití, špička odolná proti okopu, retroreflexní paspulka zvyšující viditelnost a XT design, jenž zajišťuje komfort pro vaše chodidla.

 

Pracovní obuv Raven můžete zakoupit v e-shopu českého dodavatele osobních ochranných pracovních pomůcek TOMIS CZ na stránkách tomiscz.cz.

Katalog pracovní obuvi Raven

http://catalogue.cerva.com/books/rwxv/#p=1

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.