Čím oživit vztah po letech?


Stereotyp. Tento neduh zabil už spoustu vztahů. Po letech společného soužití začali lidé hledat souznění a sexuální rozptýlení jinde, protože ta domácí nuda už se nedala vydržet. Nechcete dopadnout takhle? Stačí trochu iniciativy a snahy přinést do vztahu něco nového. Co kdybyste zkusili změnit vaše zažité sexuální zvyky?

Sex tvoří podstatnou část partnerského soužití, takže pokud se vám podaří zabodovat v této oblasti, je dost pravděpodobné, že se zlepší celková kvalita vztahu. A jak na žhavý sex i po letech?

Vsaďte na erotické pomůcky

Nejde jen o vibrátory, dnes toho kdejaký sexshop nabízí daleko více od umělých vagín přes španělské mušky a vibrační kroužky až po venušiny kuličky. Svět erotických pomůcek je obrovský a čeká na to, až ho začnete objevovat. Průvodcem na cestě vám bude e-shop RůžovýSlon.cz, který se snaží přinést trochu osvětu v této oblasti. Mají moc hezky zpracované popisky a recenze zboží, k některým výrobkům natáčí dokonce i video návody či recenze. I neznalý člověk si tedy udělá představu, jestli by ho daná pomůcka mohla bavit a přinést mu potěšení.

Začněte třeba vibracemi

Nemáte tušení, jaké erotické pomůcky by se líbily vám a vaší drahé polovičce? Začněte s vibracemi. Vyberte klasický vibrátor, vibračního motýlka nebo kroužky na penis. Vibrace jsou příjemné snad každému. A další pomůcku už můžete zvolit po konzultaci se svou drahou polovičkou. Možná to bude náročný rozhovor, ale vztahu rozhodně prospěje, když před sebou odtajíte své nejniternější touhy a přiznáte, jaké jsou vaše sexuální fantazie.

Mimochodem sex se dá oživit i hromadou jiných způsobů než jen erotickými pomůckami. Zkuste si třeba pouze obléknout pěkné prádlo, pustit si hudbu navozující příjemnou atmosféru nebo si zahrát na dominu. Prostě udělejte něco jinak než obvykle, ať se vyhnete tomu zažitému stereotypu, zabijákovi všech vztahů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.