Pořiďte si zahradní domek se slevou


Vlastnit zahradu znamená mít neustále práci. Pořád je potřeba se o něco starat a něco předělávat. To všechno vyžaduje také nemalé investice. Každoročně nakupujete nové rostliny i vybavení a nářadí. Kam ho ale dávat, aby dlouho vydrželo? Někdo má vyhrazené místo ve sklepě, další vlastní přímo domek na nářadí.

Zahradní domek je praktickým pomocníkem, který rozhodně nemusí sloužit jen k úschově nářadí. Pojme veškerý váš majetek, pokud si pořídíte dostatečně velký model. Schová motyčku, sekačku i zásobu dřeva na zimu.

Zahradní domek je stylový

Vždycky jste toužili po roztomilém dřevěném domečku s doškovou střechou? Teď jej můžete mít. Domky na nářadí jsou totiž nejen účelné, ale i stylové. Výrobci se předhání v tom, kdo nabídne designově vyladěnější kousek. Existují dokonce i takové dřevěné domky, které se dají bez okolků použít rovnou jako malá chata na občasné přespání. Zkrátka však nepřijdou ani ti, kdo shání skutečně jen přístřešek pro sekačku a pár kusů nářadí.

Ochrání váš majetek před zloději

Obzvlášť máte-li zahradu někde na kraji města či daleko od místa, kde bydlíte, měli byste si svůj majetek chránit. Do zahradního domku uklidíte všechno, co by zloděj mohl odnést, včetně například zahradního nábytku.

Zajistí vám pořádek ve sklepě

Do domku na nářadí lze schovat třeba i kola, bazénové příslušenství či sáňky. Pokud si zde vybudujete regálový či závěsný systém, nic vám nebrání skladovat tady například staré hračky, z nichž už vaše děti vyrostly. Získáte prostě další úložný prostor.

Nyní je pořídíte se slevou

Momentálně probíhá speciální akce na Domky Herold, což je další dobrý důvod, proč byste si svůj domek měli pořídit zrovna teď. Herold je česká firma, která prodává svoje výrobky a produkty ověřeného estonského výrobce Palmako. Právě v jejich nabídce se nejlépe přesvědčíte, že výběr je skutečně bohatý. Domky rozváží po celé ČR a v případě zájmu zajišťují i montáž. Ten však s největší pravděpodobností zvládnete sami. Z vlastnoručně postaveného domku budete mít dvakrát větší radost.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.