Zahradní lehátka odolné proti vlivům počasí


Největší zájem je stále o zahradní lehátka, neboť přinášejí pohodlí a zatraktivní prostředí. Otázka je jaký vybrat materiál. Zahradní nábytek se vyrábí z přírodního a umělého ratanu, z plastu, kovu a ze dřeva – z materiálů, který přirozeným způsobem zapadne do okolní krajiny. Výrobky lze zakoupit s polyesterem, nylonem nebo polymerem. Povrch židlí a lehátek se vyrábí z kaliko, příjemné tělu. Materiál rámu je lepší zvolit z ocele, což dává výrobkům pevnou stabilitu. Hliníkové zahradní lehátka jsou lehčí, což je výhodné při pohybu. Při výběru židlí je třeba vzít v úvahu jejich zatížení. Většina produktů odolává 80 – 145 kg lidské hmotnosti.

Jak vybrat automatický zavlažovací systém

Trh pro zavlažovací zařízení je plný různých modelů, značek a výrobců. V takové rozmanitosti je snadné se ztratit. Pokud jste zmateni a nejste si jisti, který systém automatického zavlažování objednat, poraďte se s odborníkem.

Kritéria pro výběr automatického zavlažovacího systému:

  1. Čerpací stanice. Věnujte pozornost hlavnímu kolu čerpadla a hlavním komponentům (pouzdro a hřídel) – materiál, z něhož jsou vyrobeny, musí být odolný proti opotřebení a musí mít dostatečnou bezpečnostní rezervu. Rovněž je třeba vyjasnit informace o ložiskách: typ a materiál.
  2. Potrubí pro zavlažovací systémy. Zavlažovací systémy používají trubky z polyethylenu, polypropylenu a polyvinylchloridu (PVC). Všechny tři typy mají vysokou odolnost proti korozi.
  3. Sprinklery. Automatický zavlažovací systém vyberte na základě charakteristik a jeho velikosti. Rotační postřikovače poskytují optimální zavlažování velkého prostoru, ventilátor (statický) vhodný pro malé plochy s komplexní krajinou.
  4. Jednoduchý systém pro konfiguraci řadiče a správu celého systému.

Zahradní sochy řezbáře Sibery

A na závěr si okrášlíme pozemek krásnými ručními pilou vyřezávanými díly. Zahradní sochy truhláře Sibery jsou proslulé po celém Česku. Se svými unikátními výrobky se řezbář dostal i do pořadu TV Prima Vychytávky Ládi Hrušky. Máte možnost i vy si originální sochy zakoupit za skvělou cenu.

 

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.