Pohodové Velikonoce 2019


Nevíte, co s volným časem o Velikonocích a nechcete jen tak zůstat doma a čekat na koledníky? Dopřejte si velikonoční pobyty 2019 s dětmi a prožijte svátky jara méně tradičním způsobem než obvykle.

Kde prožít letošní Velikonoce?

K Velikonocům neodmyslitelně patří barvení kraslic a výroba pomlázky. Díky Firmě na zážitky však můžete poznat svátky jara také z druhé stránky. Velikonoční pobyty 2019 jsou plné nevšedních okamžiků a nezapomenutelných zážitků. Velikonoční rodinný pobyt ve Frýdlantu nabízí jedinečnou možnost, jak si vychutnat pohodovou atmosféru v blízkosti jednoho z nejmalebnějších krajů České republiky. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie si odpočinete od každodenních starostí, nasbíráte novou energii a ještě budete mít radost z toho, jaké krásné chvíle jste prožili s Vašimi nejbližšími. Velikonoční svátky si zpestříte návštěvou tamějšího soukromého statku, kde si budete moci vyzkoušet práci farmářů. Děti se mohou těšit na prohlídku mláďat chovaných zvířat. Zajímavý kulturní program s mnoha velikonočními tradičními aktivitami na Vás čeká také v bezprostřední blízkosti Frýdlantu.

Pohled na svět z ptačí perspektivy

Svátky jara můžete přivítat také z ptačí perspektivy. Stačí, když se odhodláte ke splnění Vašeho dávného snu a najdete si čas na vyhlídkové lety. V portfoliu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/najdete celou řadu dech beroucích zážitků během vyhlídkových letů. Z výšky nebes budete moci obdivovat krásy České republiky a přitom si připadat volní jako ptáci. Let ve sportovním letounu, zážitkový let Českým rájem či let vrtulníkem R22 je jen strohou nabídkou toho, co lze všechno během Velikonoc se společností Allegria zažít.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.