Jak zabráníte sprejerům, aby znehodnotili váš majetek?

Pořídili jste svému domu novou fasádu a máte strach, že se na ní vyřádí vandal? Na to se nabízí jednoduché, a přitom velmi efektivní řešení – opatřete plochu antigraffiti nátěrem a budete mít jistotu, že ji snadno umyjete vodou.

Antigraffiti nátěr od profesionálů

Nátěry antigraffiti jsou doménou společnosti AXIOM REAL, která se v oboru odstranění graffiti pohybuje po mnoho let a obrací se na ni soukromé osoby, firmy i státní organizace. Speciální typy nátěrů jsou vhodné na nové a zrekonstruované fasády po důkladném vyčištění. Mohou být aplikovány na přírodní i umělé povrchy a slouží jako preventivní ochrana před znečištěním.

Antigraffiti nátěry lze aplikovat do výšky 3 metrů. Efektivita spočívá v tom, že ochranný nátěr zabraňuje průniku graffiti do podkladu, takže se velmi snadno čistí. A protože se jedná o hydrofobní nátěry, jejich nasákavost je minimální.

AXIOM REAL používá pouze prvotřídní antigraffiti nátěry od renomovaných výrobců. Kvalitní nátěry nemění barvu fasády a zároveň zachovávají její vlastnosti (paropropustnost).

Antigraffiti nátěru předchází čištění fasády

Před tím, než pracovníci provedou aplikaci antigraffiti nátěru, musí povrch dokonale očistit. Pro AXIOM REAL však nepředstavuje problém barva ze spreje, stopy po lihových fixech ani jiné nečistoty, které pronikají do struktury fasády. Technik se v dohodnutý termín dostaví k vám domů a provede čištění na menší ploše. Bude-li vám stupeň vyčištění vyhovovat, dohodnete se s ním na dalším postupu. Většinou se graffiti podaří odstranit tak, aby po něm nezbyla ani stopa.

AXIOM REAL působí v celé České republice. Ať už máte zájem o odstranění graffiti Brno nebo v jiném městě, další informace a kontaktní údaje najdete na www.graffiti.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.