Proleťte se v letounu určeném pro výcvik stíhacích pilotů

Toužíte jenom tak se proletět se vrtulníkem, letounem či v proudovém letounu sloužícím pro výcvik stíhacích pilotů L-29 Delfín? Chcete získat pilotní licenci nebo si rozšířit kvalifikaci např. o létání v noci?  Všechny tyto zážitky i kurzy můžete absolvovat na jednom místě – v letecké škole Blue Sky Service. Tým profesionálních letců, bývalých pilotů stíhaček a zároveň vynikajících učitelů vám sestaví výukový plán na míru.

Vrtulník můžete pilotovat nebo jen přihlížet. Zdroj: https://www.facebook.com/199309451986/photos/a.10151122885486987.427770.199309451986/10153072899661987/?type=3&theater

Základní výcvikový kurz

letecké škole můžete absolvovat jeden z leteckých kurzů, jehož cílem je naučit létat s letounem nebo s vrtulníkem. Během jedné části výuky se naučíte teoretické základy, bez kterých se žádný pilot neobejde. Praktická část trvá 45 hodin, během nichž se naučíte, jak samostatně ovládat letadlo a řešit nestandartní situace. Po úspěšném absolvování kurzu budete moci ovládat jednomotorová letadla za příznivého počasí. Můžete pak udělat radost i někomu dalšímu a vzít jej s sebou na váš další let.

Rozšíření kvalifikace

Jak bylo řečeno v úvodu tohoto článku, nic vám nebrání dále ve výcviku pokračovat a osvojovat si stále nové a nové dovednosti. Ať už chcete být oprávněni k řízení letadla v noci, či se létáním živit, v Blue Sky Service vám vyjdou vstříc.

Vyzkoušejte si L-29 Delfín, letadlo určené k výcviku stíhacích pilotů. Zdroj: http://www.blueskyservice.cz/wp-content/uploads/2015/08/L-29.jpg

Vyhlídkový let

Letecká škola nabízí spoustu možností, jak si užít létání i jako pasažér. Proletět se můžete klidně ve více lidech ve vrtulníku i letounu. Jestliže chcete zažít tu pravou vojenskou atmosféru, proleťte se ve cvičném proudovém letounu Delfín L-29. Jde o stroj používaný kdysi v československé armádě a vojenském letectví pro komplexní výcvik stíhacích, stíhacích – bombardovacích a průzkumných pilotů před nástupem do bojového letounu. Zjistěte, jaké je ocitnout se v jejich kůži!

Blue Sky Service nabízí ještě širší nabídku leteckých kurzů a vyhlídkových letů. Pokud si nejste jisti s výběrem, poraďte se s experty a domluvte se na co nejlepší variantě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.