Jak vypadá ideální pracovní oděv?

Chcete být trendy i při práci? Zahoďte montérky a vybavte se moderním pracovním oděvem, který má výborné funkční vlastnosti a zároveň vám umožní nedělat žádné ústupky ze stylu. Jaké pracovní oblečení odpovídá nejvyšším standardům?

Je odolné, ale neomezuje v pohybu

Odolnost je u neustále namáhaného pracovního oblečení mimořádně žádoucí vlastností, současně je však třeba, aby materiál nebyl příliš tvrdý a výrobek nás neomezoval svou mohutností. Špičkoví výrobci funkčních pracovních kalhot jako například Engelbert Strauss, proto přišli na chuť tzv. vlákennému rounu, otěruvzdorné látce, která snese až třikrát větší zátěž než bavlna. Přitom si udržuje tvarovou stálost a nosí se velmi příjemně. Jedná se o lehkou, pohodlnou látku ze směsi polyamidu a elastanu, již si oblíbíte i díky rychlému schnutí, voděodolnosti a prodyšnosti.

Je funkční, ale trendy

Na zahradě, na montáži nebo v dílně – tam všude vám to může slušet. Stačí jen zahodit plandavé nesedící střihy, nelichotivé materiály a nevýrazné barvy. Naštěstí se dnes již najdou výrobci, kteří zohledňují nejen funkční vlastnosti, ale také vzhled pracovních oděvů. Jednička v oboru, značka Engelbert Strauss, dokonce vytváří kolekce, které jdou ruku v ruce s ročními dobami. Můžete se na ně podívat „zde“. Teplé bundy a vypodšívkované kalhoty v barvě kaštanu, takový je podzim. Jaru bude slušet modrá a tmavě zelená, zatímco zima proběhne ve znamení chladného antracitu s platinou.

Chrání před zimou i horkem

Při práci venku se předpokládá, že se déšť bude střídat s větrem, zimou, mlhou a čas od času se samozřejmě objeví i hřejivé slunce. Venkovní pracovní oblečení pro chladné měsíce proto musí mít výborné termoregulační vlastnosti. Nachlazení či úrazy svalů kvůli prochladnutí patří k častým nepříjemnostem, které vás v nevhodném oděvu potkají. Špičkové pracovní modely chrání před nadměrným horkem, zimou, a díky nepromokavému materiálu i před deštěm a sněhem. V dílnách Engelbert Strauss na tohle myslí a vědí také, že polovinou úspěchu je vrstvení, nabízí proto vše od funkčního spodního prádla přes hřejivou a savou tepelnou vrstvu až pro všestranně odolnou vrstvu horní. S trendy oblečením této značky udržíte svůj organismus za jakéhokoli počasí v té nejlepší provozní teplotě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.