Výběr levné stěhovací firmy je potřeba provést kvalitně

Jestliže stěhovací firma nutí či lépe řečeno požaduje od zákazníka platbu předem, raději od ní pryč. Neexistuje, aby zákazník něco platil dopředu bez provedené práce. Zákazník má též právo požadovat ukázky referencí a zkušeností. Jestliže je odmítán, asi nebude všechno v úplném pořádku. Důležitý je i smluvní vztah. Pakliže budou chtít provést stěhování bez smlouvy, v žádném případě na to zákazník nesmí přistoupit – mohl by pak hořce litovat. Člověk, jenž bude platit za služby, by měl mít i možnost si prohlédnout, v jakém stavu jsou firemní auta.

Předem spočítaná cena stěhování

Tohle je při stěhování jedna z nejzásadnějších věcí. Ceny uvedené v tabulkách jsou čistě orientační záležitost a téměř vždycky se ještě něco připlácí. Hodně velké podezření v člověku může vzbudit, když je cena malá až extrémně nízká. V tom případě to zavání určitými nekalostmi a nečestným jednáním ze strany firmy.

Čas na stěhování

Každý si musí vyměřit nebo aspoň dopředu promyslet, jak naloží s časem na stěhování. Je dobré mít časovou rezervu, aby pak člověk nebyl překvapený. Pak se také musí myslet i na ostatní služby, například pojištění, což je neméně důležitá složka u každé stěhovací firmy.

Jak se připravit na stěhování

Není radno se spoléhat, že zákazníkovi stěhovací firma zajistí krabice, fólie a další ty obdobné věci. Raději by si to měl každý ve svém zájmu pořídit na vlastní pěst, protože jistota je jistota. Každou krabici je také dobře si popsat, co kde je, aby stěhovací firma třeba zacházela lépe s křehkými věcmi.

Stěhovací firmy a trh

Když si bude zákazník vybírat stěhovací firmu – nejlépe Levné stěhování Praha, měl by se zaměřit i na to, jak dlouho je na trhu a jakým způsobem tam působí. Každá z nich by měla zdokonalovat své služby, v rámci svých možností a schopností být také vstřícná ke svým zákazníkům, protože ti platí za službu. Ty nejlepší firmy disponují materiálem, jenž by si člověk mohl i zajisti sám, jako jsou třeba obalové fólie. Pokud je taková firma v absolutním pořádku, měla by zákazníkovi dovolit projít se po jejím vozovém parku, aby si prohlédl auta. Ve firmě by měl během prohlídky být přítomen nějaký pracovník, který zákazníka provede areálem.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.