Vítejte v budoucnosti erotického průmyslu

Erotický průmysl se neustále vyvíjí. Pamatujete se na sexuální roboty ve sci-fi filmech jako Ex-machina, Blade runner nebo Ghost in the shell? To co bylo ještě poměrně nedávno vědecko-fantastickou fikcí, je dnes již téměř realitou.

Erotické panny neboli sex dolls, vyrobené ze silikonu a termoplastického elastomeru, který dokonale napodobuje lidskou kůži, jsou dnes již téměř k nerozeznání od živých bytostí. Jsou naprosto detailně zpracovány včetně těch nejmenších detailů, takže dokážou nabídnout téměř identický sexuální zážitek, jako skutečná žena. Možná si říkáte, vždyť je to jen kus studeného plastu bez života, jak by se taková panna mohla vyrovnat skutečné ženě? To je však omyl. Současné pokročilé modely sex dolls jdou mnohem dále. Obsahují vnitřní vyhřívání, takže je realistická panna na dotek teplá a vláčná jako skutečná milenka. A to není samozřejmě vše. Jejich nádherná těla obsahují dotykové senzory a jsou vybaveny hlasovým výstupem. Mohou tak reagovat na vaše laskání a sténat vzrušením jako skutečná partnerka. Nejpokročilejší modely sex dolls jsou vybaveny dokonce umělou inteligencí, takže s vámi dokážou vést i konverzaci. Jsou dokonce vybaveny i mimickými svaly, takže při rozhovoru s nimi snadno zapomenete, že konverzujete se sexuálním robotem. Vzhled erotické panny si navíc můžete téměř libovolně upravit, aby se co nejvíc blížila ženě vašich snů.

Skvělé silikonové panny se svými vlastnostmi a schopnostmi již blíží svým předlohám z vědecko-fantastických filmů. V blízké budoucnosti pravděpodobně uvidíme ještě pokročilejší a propracovanější typy, které vytlačí ostatní erotické pomůcky pro muže. Mají se skutečné ženy začít obávat? Zatím zcela určitě ne. Dobrou svíčkovou totiž ani ta nejpokročilejší silikonová panna uvařit nedokáže.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.