Domácí čistírna odpadních vod

Kdo má domácí čistírnu odpadních vod, ten ušetří! Podle našich propočtů to statisticky vychází na úsporu až 100 00 Kč. Ano, musíme vzít v potaz, že pořídit si ČOVku stojí několik desítek tisíc korun. Je zapotřebí opatřit projekt, pořídit samotné zařízení, nechat to nainstalovat a to ani nemluvě o vyřizování všech důležitých formálních povolení. Kdo by měl rád úřady?! Ale nakonec to stojí za to. ČOV je automatické zařízení, které odpadní vody filtruje a zbavuje se jich snadno a rychle.

Nicméně to není jen tak. Možná to zní jednoduše, ale pořídit si ČOV je proces, který trvá několik měsíců. Samotný projektant může být někdy také běh na dlouhou trať. Jelikož potřebujete zařídit projektové dokumentace, abyste se do ČOV mohli pustit, začnete projektanty shánět a zjistíte, že oni často dělají jen studie velkých subjektů anebo mají na několik měsíců dopředu vyprodáno.

Co pak? V takové chvíli přichází vhod nabídka projekční kanceláře ZAKRA s.r.o. Ta se zabývá projekty ČOV, retenční nádrže, domácí studny a dalšího zařízení. Její ceny začínají již na 10 000 Kč a obsahují vše potřebné. Na úvod navíc získáte konzultaci zdarma, kdy vám projektant poradí, jak ČOV navrhnout a jaký typ čističky vlastně vybrat. Existuje mnoho druhů a není čistírna jako čistírna. Obraťte se na profesionály.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.