Víte o tom, že můžete ušetřit až desítky procent z poplatků na energie?

Bez energií v podobě elektřiny, plynu, světla a tepla bychom   v dnešní kultivované evropské společnosti  snad ani neexistovali. Služby těchto energií však máme vykoupeny poměrně vysokými cenami.  Vysoké náklady jsou jevem, se kterým běžný občan nedokáže prakticky nic dělat. Jak je možné, že váš soused či příbuzný i přese všechno dokáže ušetřit na energiích o 30% více než vy?

Dodavatelé energií svým zákazníkům poskytují jednu cenu. Pro nové zákazníky nebo pro ty, kdo podepíší smlouvu s dodavatelem na dlouhou dobu, mohou získat mnohem výhodnější tarify. Zde je jasně ukázáno, že dodavatelé energií přesto, že mohou výrazně ceny snižovat, nedělají to tak často. Právě proto se objevily na trhu firmy, jako  je například Energetická kancelář, které udělají audit a pracují tak, aby pro zákazníka vyjednaly ty nejlepší cenové podmínky bez jakéhokoliv omezování.

Toto je důvodem, proč se vyhlašují  tzv. soutěže, ve které se dodavatelé snaží získat nové zákazníky. Vítězem  je dodavatel, který svému zákazníkovi nabídne nejnižší cenu a nejlepší podmínky.

Služba má jednu velkou výhodu, a to, že vy prakticky nemusíte dělat vůbec nic. Všechny administrativní úkony provádí Energetická kancelář za vás. Zákazník musí pouze podepsat dokumenty. Ty jsou zpravidla do místa vašeho bydliště doručeny kurýrem.

Energetická kancelář je specialista, který působí na trhu více než 10 let a obsloužila více než 150 000 zákazníků. Těm firma spolu s dodavateli ušetřila již více než desítky milionů korun.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.