Visionplan poskytuje geodetické služby (nejen) v Plzni

Mezi geodetické služby patří široká škála různých činností. Může to být zaměření pozemku, vytyčení stavby či pozemku, tvorba geometrických plánů (zanesení stavby do katastru, rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene apod) a mnoho dalších. Ať už potřebujete jakoukoliv z nich, rozhodně je nutné sehnat zkušeného profesionála. Bydlíte-li v Plzni nebo se chystáte stavět právě ve městě Plzeň, pak pro vás máme dobrý tip – geodetickou kancelář Visionplan, která poskytuje různorodé geodetické služby.

Po kvalitních geodetech je vysoká poptávka a tak není divu, že si účtují odpovídající ceny. Nemusíte se však bát, právě firma Visionplan patří mezi ty, které dokáží nabídnout vynikající poměr ceny a výkonu. Kromě letitých zkušeností a velice potěšujících referencích je tak finanční náročnost (nebo spíše nenáročnost) jedním z důvodů, proč volit právě Visionplan.

Firma sídlí v Plzni a její kancelář naleznete na Lochotíně, naproti restauraci U rytíře Lochoty. Budete-li mít cestu kolem, neváhejte zaskočit na kávu a pobavit se o vaší situaci. Pokud cestu zrovna nemáte, nevadí! Ozvěte se online a zašlete nezávazný formulář. Specialista se s vámi spojí a poskytne vám bezplatnou konzultaci.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.