Virtuální prohlídka vám pomůže při prodeji nemovitosti

Zajímalo vás někdy, čím vším se zabývají geodeti? Že i u vás může nastat situace, kdy budete potřebovat kvalitní geodetickou službu? Geodetická kancelář VISIONPLAN-3D poskytuje široké spektrum geodetických prací, jejích služeb může využít veřejnost, tedy soukromé osoby, a také podnikatelé, projekční kanceláře, stavební firmy, developeři.

Společnost VISIONPLAN-3D provádí zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby, fogogammetrii, vytváří 3D modelace, vizualizace a řadu dalších geodetických činností. Pokud prodáváte svoji nemovitost, pomoci vám může virtuální prohlídka interiéru a exteriéru. S vytvořením se můžete obrátit na VISIONPLAN-3D. Rovněž pokud potřebujete podklady pro katastr nemovitostí, VISIONPLAN-3D vám vypracuje geometrické plány.

Zavítejte na webové stránky společnosti VISIONPLAN-3D a seznamte se s kompletní nabídkou geodetických činností. Můžete si zde také sjednat úvodní, nezávaznou konzultaci zdarma. Na VISIONPLAN-3D se můžete bez obav obrátit, její odborníci mají za sebou stovky zkušeností a realizací, pracují kvalitně, rychle a za příznivé ceny.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.