V čem vám minibagr pomůže?


Minibagry kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti jsou cenově dostupnými praktickými pomocníky, které odvedou řadu náročných stavebních prací. Díky zmiňovaným parametrům je oceníte rovněž na zahradě, neboť vás ušetří fyzicky namáhavých činnostem.

Nákup v bazaru se nevyplatí

Většina firem či soukromých osob se snaží na pořízení této stavební techniky ušetřit tím, že ji nakoupí v bazaru. V nich se ovšem nacházejí spíše klasické bagry standardních velkých rozměrů, jejichž servis a opravy jsou finančně náročné. Nepomůžete si ani na první pohled cenově výhodnými stavebními stroji z Číny. V jejich neprospěch hovoří nízká kvalita a složitý proces případné reklamace. Vsadíte-li na minibagry zcela nové, budete spokojeni po všech stránkách.

Co dokáží?

Rozsahem svých činností se vyrovnají bagrům klasických rozměrů, ovšem vykonají je v menším měřítku. Proto jsou vhodnou volbou též v domácích podmínkách. Umí výkopy o šíři již od 15 cm, což je ideální šířka například pro pokládku kabelů. Dle vašich požadavků je možné vyrobit vám lžíci přímo na míru. Minibagr zvládne zemní práce menšího rozsahu za použití podkopových lopat o rozměru 20-40 cm či 60cm a 80cm svahovek. Co se týká hloubky výkopu, hydraulicky výsuvné rameno vám vykope jámu hlubokou až 2,3 m.

Zahradní úpravy budou hračkou

Zapomeňte na fyzicky namáhavou práci na zahradě pomocí lopaty. Minibagr zvládne levou zadní úpravu terénu, přesuny a nakládku zeminy, výkop pařezů a keřů, vrtání děr, úklid sněhu, kypření půdy a zrytí záhonů. Využijete ho rovněž pro práci v lese, je užitečným pomocníkem při nakládce dřeva.

Kde nakoupit?

Spolehněte se na českou firmu s dlouholetými zkušenostmi, která se výrobou minibagrů přímo zabývá. Montuje je od základu v České republice. Z toho důvodu vám nabídne profesionální služby včetně záručního a pozáručního servisu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.