Semináře a konference vždy pouze se špičkovou technikou


Menší semináře, videokonference nebo klasické konference nejsou už dnes ničím zvláštním nejen u velkých společností, ale také u středních a malých firem. A i takový drobný seminář, kterého se účastní jen několik málo lidí, potřebuje nějak vypadat. A k tomu slouží to správné technické zázemí v podobě av techniky.

Audio vizuální ztvárnění je totiž důležitější, než by se mohlo zdát. Každého asi zaujmou více vizuálně hezky udělané grafy na kvalitním plátně nebo obrazovce než několik čmáranců na tabuli. Koupit si ale odpovídající vybavení není nic levného, často se může jednat až o desítky či dokonce stovky tisíc korun, a to nejsou zrovna malé částky.

Jde to ale i jinak, a sice formou pronájmu. Pronájem av techniky či zapůjčení projektoru je dnes zcela standardní službou a mnoho firem toho využívá.

Skvělé zázemí pro tlumočníky

Pokud pořádáte akce, při kterých je zapotřebí tlumočníka, můžete si objednat pronájem tlumočnické techniky. Ta se skládá nejen z klasických propriet typu mikrofony nebo sluchátka, ale součástí je i tlumočnická kabina, která splňuje veškeré potřebné domácí i mezinárodní normy.

Jedná se o prostor určený pro tlumočníka, respektive tlumočníky. V základní kabině je totiž místo pro dva jedince, kteří tak spolu mohou lépe spolupracovat, díky čemuž bude překlad přesnější a plynulejší, případně je možné, aby jeden nahradil druhého. Kabina se obvykle umisťuje tak, aby měli tlumočníci přímý výhled na řečnický pult, respektive místo, kde řečníci přednášejí. Půjčení tlumočnické techniky není kdovíjak drahé. Rozhodně je daleko levnější než jeho zakoupení.

Instalace je samozřejmostí

Součásti pronájmu tlumočnické techniky je rovněž i její instalace. To znamená dovézt, namontovat a odzkoušet veškeré funkce ještě předtím, než celá akce začne. Jakmile skončí, firma vše odmontuje a naloží zpátky do auta. Co se tedy týče technologického zajištění, nebudete se muset prakticky o nic starat.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.