Chybí vám jedny ruce?

Máme pro vás přesně ty co hledáte a ještě k tomu šikovné. U nás, na vyresmito.cz najdete šikulu právě z toho oboru, který momentálně potřebujete ve své domácnosti. Vymalovat, připojit pračku, smontovat nábytek, opravit kapající kohoutek, nebo cokoliv co se vám doma objeví jako problém se kterým si nevíte rady, nebo si na jeho řešení sami netroufáte. U nás jen zadáte zakázku a následně si z nabídek které dostanete vyberete tu, která vás nejvíce zaujme.

Ze stránky i přes aplikaci

Už opravdu není žádný důvod odkládat drobné domácí přestavby, opravy či spoléhat na sousedskou výpomoc. Právě teď, stejně jako kdykoliv v budoucnu, si můžete přímo z vyresmito.cz stáhnout aplikaci pro váš chytrý telefon, díky které máte v ruce řešení. Máme ji v obou verzích, tedy pro jablíčkáře, stejně jako pro android. Snadno si pak obstaráte vyklízení bytu, vymalování, pomocnou ruku pro zapojení pračky či opravu dveří.

Jednoduše, rychle, spolehlivě!

Postačí vám jen několik málo minut ve kterých na naší stránce popíšete svůj požadavek, zadáte zakázku a během velmi krátké doby vám začnou chodit nabídky od šikovných, volných řemeslníků z vašeho okolí. Vyberete si, domluvíte se na čase a ceně a máte po problému. A samozřejmě, zaplatíte az po práci a to přímo zhotoviteli. Naše

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.