Trápí vás pleš nebo kouty? Nechte si nastřelit vlasy na prestižní turecké klinice


Napadlo vás někdy řešit svůj kosmetický problém v zahraničí? Němečtí klienti běžně využívají služeb našich estetických klinik. Jsou profesionální stejně jako ty v Německu, současně mnohem levnější. Podobně se ale i nám nabízí možnost využít služby v zahraničí. Máte problémy s vypadáváním vlasů? Zajeďte si na transplantaci do Turecka.

Zatímco u nás vás transplantace vlasů vyjde při zhruba 2500 štěpech na cenu kolem 250 000, v Turecku lze stejný zákrok absolvovat za 74 900 Kč. V této ceně je přitom zahrnuta i doprava, všechny transfery, ubytování, včetně asistence českého delegáta při pobytu v Turecku a při lékařském zákroku.

Zákroky v Turecku, které řeší problémy alopecie a transplantace vlasů, vousů a obočí, organizuje česká agentura HairExpert

Vzniku služby předcházela osobní zkušenost jednoho z majitelů firmy HairExpert, který sám transplantaci v Turecku absolvoval. Pro české zákazníky se klinika v Istanbulu pečlivě vybírala. K dispozici jich je řada, volba však nakonec padla na tu, která nejen perfektně zvládá tzv. nastřelování vlasů po profesionální stránce, ale která z tohoto estetického zákroku umí udělat pro klienta skutečný zážitek. Klinika má za sebou 12 let profesionálních zkušení a vlastní certifikaci ministerstva zdravotnictví.

Transplantaci vlasů řeší na příslušné turecké klinice především uznávanou metodou DHI

DHI je tzv. přímá transplantace vlasů, která probíhá nastřelením vlastních vlasů, které jsou odebrány ze zadních partií hlavy klienta. Právě na této části hlavy nedochází k vypadávání vlasů, a je tak skvělou zónou pro odběr štěpů. Ty jsou pak implantovány na ty části, kde jsou vlasy prořídlé, nebo již zcela chybí. Vlastní vlasy klienta jsou zárukou přirozeného výsledku transplantace.

Transplantace se provádí pomocí Choi Pen Implanter. Tato metoda umožňuje napíchnou štěpy do vlasové pokožky bez rizika vzniku jizev a eliminuje se rovněž krvácení při zákroku. Metodou lze implantovat až 200 štěpů na centimetr čtverečný plochy hlavy.

Odleťte bez vlasů, přileťte se zárodky nových

Přestaňte se trápit vypadáváním svých vlasů a spojte příjemný pobyt v Turecku s transplantací. Není proč váhat. Ani důvod zákrok odkládat. Nevzhledné kouty, pleš i chybějící vousy nebo obočí, dokáže transplantace vyřešit k vaší spokojenosti. Hodí se přitom nejen pro muže, ale i při problémech s alopecií u žen.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.