Parkovací sloupky a zábrany pomáhají firmám i soukromníkům


Máte parkovací místo, a přesto nemáte opět kde zaparkovat? Nebo vám ve vjezdu, jako obvykle, někdo stojí? Řešením jsou parkovací sloupky a zábrany.

Nenechte se obrat jinými řidiči o svá práva

Problémy s parkováním řešíme dnes a denně. Nemusíte bydlet zrovna ve městě, abyste s ním měli permanentní problém. Běžnou situací je, když bydlíte v rodinném domě a před vaším vjezdem soustavně parkují zákazníci souseda, který má doma provozovnu na opravu sekaček na trávu. Ve vjezdu vám jeho zákazníci parkují, otáčí se na vašem květinovém záhonu, párkrát již neminuli vaši popelnici. Dokonce na trávníku ve vjezdu testují funkčnost nově opravené sekačky.

Ve městech na vyhrazených parkovištích řešíme velice podobné problémy. Značka s nápisem, že jde o vyhrazené parkoviště, většinou nestačí. Zoufalý nedostatek parkovacích míst, zejména ve větších městech, vede k tomu, že ostatní řidiči klidně zaparkují na vašem vyhrazeném parkovacím místě.

Co s tím? Nejjednodušším, a hlavně nejúčinnějším řešením, je instalace parkovacích sloupků a zábran.

Jak si vybrat parkovací sloupek nebo zábranu?

Existují dva základní typy parkovacích zábran: pevné a sklopné. Pokud potřebujete pouze ochránit místo před nežádoucím parkováním či vjezdem jiných aut, a sami místo či vjezd nevyužíváte, jsou řešením pevné zábrany. Ty sklopné pak lze používat na místech, kde potřebujete vjíždět.

Kvalitní zábrany pořídíte v e-shopu Topznak.cz. Tvarově se jedná o standardní sloupky, sloupky s tzv. motýlkem, nebo o široké zábrany. Parkovací sloupek či zábrana jsou obvykle pozinkované a nabízí dobrou ochranu před korozí. Zábrany bývají často rovněž opatřeny práškovou barvou, takže ochrana proti korozi je dvojitá.

Sklopná parkovací zábrana i sklopný parkovací sloupek je vybaven FAB zámkem, který nám umožňuje snadnou manipulaci se sloupkem a jeho uzamčení ve svislé poloze. Aby se zvýšila viditelnost sloupků a zábran, jsou opatřeny červenými reflexními pruhy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.