Postele z masivu jsou cestou ke zdravému spánku

Manželská postel z masivu
Postel si nechte namořit na požadovanou barvu


Ke zdravému životnímu stylu patří rovněž péče o kvalitní spánkový režim. Ten začíná ve zdravé ložnici. Postele z masivu jsou nábytkem, který do zdravé ložnice jednoznačně patří.

V posteli trávíme třetinu našeho života. Na tom, v čem spíme, proto skutečně záleží. Dnes již pečlivě vybíráme matrace, mnohdy i rošty. Zvažujeme, jakou výplň peřin nebo polštářů volit. Stále však zapomínáme na to, že naši kvalitu spánku i zdraví ovlivňuje i materiál nábytku ložnice – a především to, z jakého je naše postel. Chcete spát skutečně ve zdravé ložnici? Zařiďte si ji masivním nábytkem. Postel z masivu by měla být základ.

Masivní dřevo se dnes nahrazuje různými kompozitními materiály. V minulosti byly plné formaldehydu. Dnes je situace rozhodně mnohem lepší, ale přesto je masivní dřevo tím, co do naší ložnice vnese jistotu, že spíme na posteli bez toho, aby naše zdraví ohrožovaly různé škodliviny, které byly při výrobě použity. Postele z masivu by měly být samozřejmě rovněž ošetřeny ekologickými povrchovými úpravami – mořidlem, lakem a voskem na přírodní bázi a bez škodlivých látek.

Masivní postele do našich ložnic vnesou přírodní krásu

Na začátku stojí kvalitní surovina – dřevo, které se správně vysuší, a z kulatiny pak vzniknou nádherné masivní postele. E-shop Extra-nabytek.cz nabízí masivní nábytek a postele z buku a smrku. Každá postel „vyrostla“ v českých lesích. Všechny jsou navíc ošetřeny k přírodě i k našemu zdraví šetrnými povrchovými úpravami.

Masivní postel nemusí být ani drahá. Postele z dovozu, když jsou z masivního dřeva, se prodávají jako luxusní zboží. Ty naše, české, jim bez problémů konkurují v designu, jsou mimořádné kvalitní a k tomu bezkonkurenčně levnější. Jednolůžko z masivu lze pořídit za cenu již od 2390 Kč.

Tip pro kutily:

Postel z masivu v nelakovaném provedení si namoříte i sami. Nebo klidně kreativně a zajímavě pomalujete.

Masivní nábytek pro celou ložnici

Nábytek z masivu dokáže zdravě zařídit celou naši ložnici. Postele nabízí Extra-nabytek.cz v tradičních velikostech 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 a 200×200. Jednolůžkové postele a manželské postele lze pořídit i jako postele s úložným prostorem. Pro dětské pokoje jsou k dispozici patrové postele a palandy, včetně doplňků na dětské postele. K postelím zde rovněž koupíte kvalitní rošty a matrace. Ložnice z masivu dále potřebuje komody, prádelníky, noční stolky, postele i skříně.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.