Středně tvrdá matrace s paměťovou pěnou pomůže vašim zádům


Matrace 140×200 centimetrů, které jsou vyrobeny s viscoelastickou –  neboli línou – paměťovou pěnou, zajišťují uživatelům dokonalé rozložení váhy. A tak ti, kdo mají problémy se zády, klouby, celkově s celým pohybovým aparátem, mohou bez obav sáhnout právě pro tyto podložky do postele. Jádro matrace je zhotoveno z polyuretanových, tepelně modifikovaných pěn T25 a T30. Tím se zvyšují pozitivní vlastnosti paměťové pěny, která díky přizpůsobivosti k tělu zlepšuje jeho prokrvení, stabilitu a klidné, zdravé spaní. I tyto matrace se dají s úspěchem vložit do postelí s pevnou deskou, či pružným, nebo pevným roštem.

Sendvičové matrace 160×200 cm vyhovují dětem a dospívající mládeži

Zárukou ideálního vývoje a růstu dětí a dospívající mládeže není pouze zdravá strava, dostatek pohybu kompenzovaný penzem regenerace a odpočinku. Na své si přijdou i vhodná obuv, oblečení, sportovní pomůcky atd., které by měly být pořizovány vždy s ohledem na věk, výšku, váhu i schopnosti dětí i teenagerů. K podstatným věcem, podporujícím zdravý růst, patří i nábytek do dětského pokoje. Stůl a židle s ideální výškou, délka postele s lamelami a matracemi odpovídajícími věku. Pro mládež se doporučují sendvičové matrace 160×200 centimetrů, jež se skládají ze dvou pěn PUR a HR. Tvarování a prořezy činí matraci pro mládež pružnou a elastickou, příčné a podélné kanálky zas odvádějí případnou vlhkost a zajišťují vzdušnost.

Elasticitu i tvárnost mají také velké matrace 180×200 cm

Ovšem ani při volbě matrace 180×200 centimetrů, jež pasuje klidně i na manželské dvojlůžko či do postele náročného teenagera, se nemusíte obávat, že by rozměry obraly matraci o vlastnosti, které mají menší podložky do postele. Různá tvrdost, rozmanité složení i použité materiály pro výplně dělají z matrací velkých rozměrů plnohodnotné partnery pro klidné a bezstarostné spaní.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.