Stavíte, rekonstruujete nebo děláte terénní úpravy? Víme, co potřebujete!


Staré lešení ani šalovací desky zděděné snad po pradědečkovi již rozhodně při stavbě neobstojí. Nejenže výsledek práce s nimi je nevalný, ale jsou i nebezpečné. Půjčte si kvalitní pomocníky pro stavbu.

Lešení, které vás bude následovat tam, kam potřebujete

Pustili jste se do větších projektů? Oprava fasády, střešního podbití a jiných úprav domu ve výškách – to může být oříšek. Ne každý má totiž nízký bungalov. Budete potřebovat vysokého pomocníka: lešení. Zapomeňte na stará, nebezpečná lešení projetá skrz na skrz rzí. Půjčte si pojízdné lešení. Firmy SCASERV nabízí lehké hliníkové mobilní věže BoSS vhodné pro opravy, údržby i montáže. Lešení má všechny potřebné bezpečnostní prvky, integrované žebříky, zarážky podlahových prvků a potřebné stabilizátory. Věž se dá snadno zmontovat. Vybrat si ji lze v délkách 1,8, 2,5 a 3,2 metru. Šířka plošiny je 1,45 a 0,85 metru. Mobilní lešení nevyžaduje kotvení, a to ani při výšce 18 metrů.

Když nestačí starý „šalung“, půjčte si kvalitní stěnové bednění

Pro výstavbu základů, opěrných zdí, ale i šachet, jímek, pilířů a sloupů vám SCASERV zapůjčí kvalitní stěnové bednění LOGIK 50. Jednotlivé dílce mají hmotnost pouhých 82,43 kg. Ve dvou mužích tak s nimi máte možnost manipulovat i bez použití techniky. Panely lze vzájemně snadno spojovat pomocí klínové spojky. Ta panely současně srovná a spoje uzamkne. Vše dokážete zvládnout pomocí jedné ruky a s jediným úderem kladiva. Pokud byste přece jen chtěli použít jeřáb, je i na tento způsob manipulace bednění připraveno. Bednicí panelový systém LOGIK 50 zajišťuje dokonale rovný povrch betonu a snese tlak betonové směsi až 50 kN/m².

Když to potřebujete rychle oplotit

K hotovému oplocení pozemku máte ještě daleko, ale vaše stavba potřebuje oplotit. Chcete ochránit materiál před „nenechavci“, ale i zabránit tomu, aby se na stavbu dostaly děti a zranily se. V tomto případě je řešením mobilní oplocení. SCASERV jej nabízí rovněž k zapůjčení. Snadno se přemísťuje a oplocení z něj vybudujete během krátké chvilky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.