Stavíte, rekonstruujete nebo děláte terénní úpravy? Víme, co potřebujete!

Stavíte, rekonstruujete nebo děláte terénní úpravy? Víme, co potřebujete!


Staré lešení ani šalovací desky zděděné snad po pradědečkovi již rozhodně při stavbě neobstojí. Nejenže výsledek práce s nimi je nevalný, ale jsou i nebezpečné. Půjčte si kvalitní pomocníky pro stavbu.

Lešení, které vás bude následovat tam, kam potřebujete

Pustili jste se do větších projektů? Oprava fasády, střešního podbití a jiných úprav domu ve výškách – to může být oříšek. Ne každý má totiž nízký bungalov. Budete potřebovat vysokého pomocníka: lešení. Zapomeňte na stará, nebezpečná lešení projetá skrz na skrz rzí. Půjčte si pojízdné lešení. Firmy SCASERV nabízí lehké hliníkové mobilní věže BoSS vhodné pro opravy, údržby i montáže. Lešení má všechny potřebné bezpečnostní prvky, integrované žebříky, zarážky podlahových prvků a potřebné stabilizátory. Věž se dá snadno zmontovat. Vybrat si ji lze v délkách 1,8, 2,5 a 3,2 metru. Šířka plošiny je 1,45 a 0,85 metru. Mobilní lešení nevyžaduje kotvení, a to ani při výšce 18 metrů.

Když nestačí starý „šalung“, půjčte si kvalitní stěnové bednění

Pro výstavbu základů, opěrných zdí, ale i šachet, jímek, pilířů a sloupů vám SCASERV zapůjčí kvalitní stěnové bednění LOGIK 50. Jednotlivé dílce mají hmotnost pouhých 82,43 kg. Ve dvou mužích tak s nimi máte možnost manipulovat i bez použití techniky. Panely lze vzájemně snadno spojovat pomocí klínové spojky. Ta panely současně srovná a spoje uzamkne. Vše dokážete zvládnout pomocí jedné ruky a s jediným úderem kladiva. Pokud byste přece jen chtěli použít jeřáb, je i na tento způsob manipulace bednění připraveno. Bednicí panelový systém LOGIK 50 zajišťuje dokonale rovný povrch betonu a snese tlak betonové směsi až 50 kN/m².

Když to potřebujete rychle oplotit

K hotovému oplocení pozemku máte ještě daleko, ale vaše stavba potřebuje oplotit. Chcete ochránit materiál před „nenechavci“, ale i zabránit tomu, aby se na stavbu dostaly děti a zranily se. V tomto případě je řešením mobilní oplocení. SCASERV jej nabízí rovněž k zapůjčení. Snadno se přemísťuje a oplocení z něj vybudujete během krátké chvilky.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*