Spolehlivý přepravce pro váš internetový obchod


Hledáte vhodnou přepravní společnost pro váš e-shop či firmu? Chcete s novým rokem poskytovat svým zákazníkům kvalitnější a spolehlivější přepravu zásilek? V tom případě neváhejte vyzkoušet služby přepravní společnosti Emons, se kterou budou vámi odeslané zásilky od počátku až do konce v těch nejlepších rukách.

Odešlete zásilku kamkoliv potřebujete

Historie přepravní společnosti Emons sahá již do roku 1928, v České republice pak začala působit v roce 2004. Od svého vzniku získala velmi bohaté zkušenosti a vytvořila si napojení na všechna důležitá centra po celém světě. Díky tomu dokáže zajistit přepravu zásilek nejen po České republice, ale běžná je pro ni i přeprava zásilek do zahraničí. Vaši zásilku tudíž můžete klidně odeslat na druhý konec světa.

Během 1–2 dnů u zákazníka

Přeprava zásilek se společností Emons je rychlá díky využití všech možných způsobů dopravy. K přepravě zásilek využívá společnost Emons vlastních dopravních prostředků v oblasti silniční, železniční, lodní i letecké dopravy. Přeprava zásilky tak běžně trvá 24 až 48 hodin. V případě, že vám záleží na co nejrychlejším dodání zásilky, tak lze využít služeb expresního dodání, které vám zaručí přesný čas doručení. V průběhu běžné i expresní přepravy budete moci také využít online sledování zásilky.

Doprava pro všechny vaše zásilky

Přepravní společnost Emons využívá k přepravě zásilek paletovou dopravu, která je považována z hlediska logistiky za velice rychlou, přesnou a spolehlivou. Doprava na paletách je navíc univerzální způsob transportu, který je vhodný pro kamiony, vlaky, lodě i letadla. Společnost Emons vám tak zajistí přepravu kusových, nadměrných i atypických zásilek. Díky dlouholetým zkušenostem je schopná společnost Emons zajistit dopravu i některých druhů nebezpečného zboží.

Více informací o přepravě zásilek zjistíte na webových stránkách společnosti Emons.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.