Skleněné talíře bez olova a bez kadmia

Toužíte po skleněné míse na ovoce nebo skleněné míse na salát? Chcete servírovat na skleněných podnosech? Líbí se vám barevné sklo, ale máte obavu, že barva může obsahovat zdraví škodlivé látky? Pokud si https://www.empireww3.eu/ pořídíte u společnosti AXUM BOHEMIA s.r.o., pak můžete být naprosto klidní. Žádné skleněné mísy, misky, podnosy a talíře, ani skleněné dekorace neobsahují olovo ani kadmium. Výrobky jsou barveny pouze netoxickými barvami. Ani po zahřátí se tyto jedovaté prvky z předmětů tedy nemohou uvolňovat.

Stabilní barvy také určitě oceníte

Máte obavu, že sklo, které si zakoupíte, nebude barevně stabilní? Že se barvy budou vymývat a ztrácet? Vaše obavy jsou naprosto liché. Jak servírovací podnosy skleněné, tak skleněné talíře sady mají barvy vypálené do skla. Z toho plyne, že jsou zcela odolné vůči mytí v rukou i v myčce. Barvy dokážou dokonce odolávat kyselinám (například kyselině citronové), jsou stálé a nerozmazávají se.

Používáte doma misky z plastu? Nahraďte je nezávadným sklem!

Veškeré skleněné předměty jsou také odolné proti poškrábání, bez problémů odolávají mikrovlnnému záření. Můžete v nich proto ohřívat pokrmy v mikrovlnné troubě. Přestože největší počet zákazníků v České republice, kteří nakupují u AXUM BOHEMIA s.r.o., tvoří nadnárodní hotelové sítě a luxusní restaurace, není nikde napsáno, že byste si skleněný talíř nebo skleněnou mísu nemohli koupit právě vy. Dokonce i skleněná dekorační mísa, pokud si ji pořídíte, ponese certifikát o nepoškozování zdraví. Pořiďte si užitečné a krásné skleněné pomocníky, které znají i v Severní a Jižní Americe. Pořiďte si skleněné talíře a skleněné dekorace určené ke každodennímu používání.  Myslete na své zdraví a nahraďte plastové mísy, misky a talíře nezávadným sklem. Plasty mohou představovat velký problém nejen pro vaše zdraví, ale zatěžují také životní prostředí.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.