Servis ventilátorů a vrtulí na Vysočině

Kam se vydat s rozbitým ventilátorem nebo vrtulí ve vašem chladicím, odsávacím či jiném zařízení? Pokud vás v tomto nepodpoří výrobce ani prodejce, vydejte se do Havlíčkova Brodu na Vysočinu, tam si s vaším problémem jistě poradí.

V Havlíčkově Brodě sídlí společnost Lukast, jejíž doménou jsou ventilátory, čerpadla, elektromotory, bazénová čerpadla, bioplynové stanice, průmyslová míchadla atd. Obsluhuje zákazníky do vzdálenosti 40 km, ovšem nebojte se ozvat, i když jste z větší dálky. Vše je pouze o domluvě.

Je ještě oprava možná? To se brzy zjistí

Oprava ventilátorů je zpravidla finančně výhodnější než koupě nového kusu. Na druhou stranu, ne vždy je oprava možná nebo rentabilní. Prvním krokem je tedy stanovení závažnosti problému. Pokud odborníci zkonstatují, že se oprava nevyplatí či není možná, rovnou vám dodají nový ventilátor.

Žádná oprava není problém

Společnost se specializuje primárně na servis ventilátorů ke klimatickým a chladicím systémům, dále na ventilátory o výkonu od 1 do 4 kW a na značky Ziehl-Abegg a Ebm-papst. To však neznamená, že by si neporadila s jinými ventilátory a vrtulemi, s novými i staršími typy. Vyzná se obecně v segmentu průmyslových ventilátorů, opravuje ventilátory různých značek a zařízení.

Problémem není:

  • vyvažování ventilátorů (pro sušárny dřeva, průmyslové klimatizace, chladicí věže),
  • přeložiskování,
  • převinutí elektromotoru
  • a mnoho dalšího.

Stačí se informovat, prvně třeba telefonicky.

Oprava je rychlá i díky náhradním dílům skladem

Společnost spolupracuje především s firemními zákazníky. Ví, že čas znamená peníze, a proto opravy realizuje co nejrychleji. Velmi v tom napomáhá i bohatá zásoba náhradních dílů. Všechny náhradní díly jsou pečlivě vybírány, pracuje se s originálními značkami, které nabízí vynikající životnost. Ceny přesto zůstávají velmi přívětivé. Více informací a kontakt najdete přímo na webu www.lukast.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.