S těmito erotickými hračkami okořeníte svůj sexuální život


V posledních několika letech podle odborníků vzrostl počet nevěr, přičemž hlavním důvodem je, že partneři spolu nekomunikují o problémech ve vztahu. Pokud se po několika letech vytratilo z ložnice kouzlo, potom rozchod či nevěra nejsou jediná možná řešení. Vyzkoušejte se svou partnerkou erotické pomůcky, s nimiž se do postele vrátí hravost, vášeň a touha.

V první řadě byste měli vědět, že žena potřebuje v posteli pozornost. Začněte si opět všímat její ženskosti a potom jí navrhněte koření v podobě sexuálních hraček.

Dildo aneb zaručená slast pro obě strany

Samozřejmě, je nesmysl na manželku v ložnici vybalit rovnou dildo. I když ženy mají rády překvapení, tak zřejmě ne takového charakteru. První si s ní promluvte o tom, jaké změny by se jí v sexuálním životě líbily. Pozvolna nadhoďte téma, že by se mohl do sexuálních hrátek připlést ještě někdo třetí, a to konkrétně dildo. Dokáže rozdráždit jak ženu, tak i muže. Perfektně nahradí i anální kolík.

Vyberte erotické spodní prádlo

Vaše partnerka nemusí mít zrovna narozeniny či jmeniny, abyste jí něco koupili. Udělejte jí radost jen tak, z ničeho nic. Podívejte se na erotické prádlo, v němž by se vám žena líbila. Určitě narazíte na luxusní kousek, který by padl vaší dračici jako ulitý.

Povzbuďte vášeň afrodisiaky

Chuť se občas vytratí, ale pro takové případy existují španělské mušky. Jedná se o afrodisiakum, kterému se odjakživa říká elixír lásky. Zvyšují chuť na sex, a to jak u mužů, tak i žen. Vaší partnerce už nebude překážet ani bolest hlavy jako doposud, protože po vás doslova zatouží.

Jestliže se stydíte zajít do kamenného sexshopu, vůbec to nevadí, protože erotické hračky se dají s notnou dávkou diskrétnosti koupit přes internet. Přečtete si například i to, jak vybrat vhodný vibrátornebo na jakých místech se dá provozovat sex.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.