Pomůže vám profesionální technika při domácím úklidu?

Jen uklidíte, ihned sedne prach a celý dům je zase špinavý. Aby se to nestalo, musíte na to jít chytře. S profesionální úklidovou technikou Karcher.

Technologie v posledních letech pokročily opět o kus dál. S úklidem domácnosti se už nemusíte dřít jen s pomocí koštěte a lopatky. Pokud ale spoléháte na tradiční způsoby, ale chtěli byste svůj domácí úklid povznést na novou úroveň, pak se vaším neocenitelným parťákem stane úklidová technika Karcher.

Vše začíná u ložního prádla

Čistota začíná v posteli. Pokračuje to až k oblečení. Až poté se dostanete k podlaze a dalším částem vašeho domu. Péči o svoje oblečení, povlečení polštářů a peřiny byste tedy neměli podceňovat. Zvolte kvalitní prací prášek a perte na takovou teplotu, kterou vám daný materiál dovolí. Tak získáte svěží ložní prádlo a oblečení.

O to, aby bylo krásně rovné a vyžehlené, se postará parní žehlící stanice Karcher. Souprava se skládá z žehličky a žehlícího prkna. Žehlička byla optimalizována takovým způsobem, že díky ní ušetříte až 50 % času vynaloženého na žehlení. Ten můžete věnovat své rodině, případně dalšímu úklidu.

Čistota bez kompromisů

Karcher se řadí mezi přední výrobce profesionálního nářadí. Mezi ním můžeme najít i průmyslové vysavače Karcher. Ty díky svému vysokému výkonu a úložnému prostoru dobře poslouží pro úklid velkých hal. Jestliže nevlastníte velkou vilu, pak je pro vás tento model zbytečný. Pro domácí použití se hodí zejména multifunkční vysavače. Karcher využívá kombinaci napařování, vysávání a sušení s jejich pomocí dosáhnete skvělých výsledků.

Kapitola sama pro sebe jsou parní vysavače. Karcher nabízí široký výběr vysavačů právě na bázi páry. Ty díky dostatečnému sacímu výkonu a vysokému tlaku páry vyčistí koberec i dlaždice lépe než kdy předtím. Parní čističe Karcher tak dokonale využívají vody v plynném skupenství. Díky tomu vyčistíte jakoukoliv podlahu jednoduše a bez větší námahy.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.