Dokonalá ložnice? Jedině se sněhobílými záclonami, praktickými závěsy a moderním povlečením!

Většina lidí dnes preferuje jednoduchý a moderní styl bez zbytečností. To je sice praktické, ovšem pro oko nic moc. Třeba taková ložnice. S nařasenou záclonou, zatemňujícím závěsem a překrásným přehozem na posteli je prostě dokonalá.

Na okna patří záclony

Ať si říká kdo chce, co chce, okno bez záclonky a závěsu je smutné. Záclony jsou nejvýznamnější dekorací okna. Bez nich postrádá ložnice teplo a příjemnou atmosféru. Naštěstí je pořízení záclony dosažitelné pro každého, stačí si vybrat model, který bude ladit se závěsem, popřípadě s nábytkem. Lze koupit kusové produkty i šité na míru. Některé e-shopy nabízejí dokonce obšití po okrajích a na horní kraj našijí řasící stužku. Do ložnice je vhodné zvolit sněhově bílou záclonu jemných vzorů. Ornamenty nejsou v tomto případě pro oko příjemné. Nejlepším parťákem záclony je závěs. Do ložnice se hodí tmavší, aby se postaral o lepší zatemnění. Někomu se líbí i závěsy s květovanými vzory, jednobarevné či romantické.

Povlečení vás musí nalákat do postele

Péče o ložnici je mnohdy náročná, nicméně s kvalitním povlečením si ušetříte práci. Existují materiály, které se nemusí žehlit anebo rychle schnou. Většina lidí preferuje bavlněné povlečení, ale najdou se i milovníci krepu a saténu. V poslední době je v módě povlečení s jemnými vzory, drobnými kytičkami, světlými proužky anebo puntíky. Připomíná to babičkovský, romantický či Provence styl. Do ložnice patří modely světlejších tónů, jako jsou zelená, bílá, modrá, hnědá, růžová, šedá. Mladí lidé dávají přednost tmavším barvám v čele s černou, červenou a fialovou. Dětem vykouzlíte úsměv na rtech ložním prádlem s pohádkovými postavičkami.

Kde nakoupit?

Pokud chcete dopřát své ložnici nový kabátek, mrkněte do e-shopu Dante. Právě zde najdete bytový textil nejen do ložnice. Polštářky malé i velké, přehozy na postele, záclony i závěsy pořídíte na jednom místě.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.