Plastové obálky s potiskem jsou stále oblíbenější u e-shopů i zákazníků

Společně s rostoucím počtem e-shopů, které se předhánějí ve vylepšování služeb, poskytovaných svým zákazníkům, zvyšují se i požadavky na obaly, ve kterých je zboží odesíláno. Dnes již s obyčejnou papírovou krabicí, či halabala namotanou smršťovací folií díru do světa neuděláte. Chytří obchodníci se proto snaží své zásilky odlišit, aby bylo na první pohled jasné, že zboží pochází z jejich e-shopu. Pokud zasíláte zákazníkům produkty, u kterých nehrozí rozbití, ale naopak jsou náchylné vůči vlhku, jsou ideálním řešením plastové obálky pro e-shopy.

Plastové obálky pro e-shopy mají mnoho nezanedbatelných výhod

Recyklovaný nízkohustotní polyetylen, ze kterého jsou plastové obálky vyrobeny, vyniká nejen vysokou pevností, ale také minimálními rozměry a nízkou hmotností. Zákazníci, kteří si nechávají zasílat zboží, u kterého nechcete, aby jej viděli sousedé, ocení také jejich diskrétnost. Jsou neprůhledné, a jakmile je jednou zalepíte, nejdou otevřít bez poškození obálky. Zákazník tak může mít jistotu, že nikdo nepovolaný zásilku během přepravy neotevíral. Pokud si navíc objednáte plastové LDPE obálky u firmy BlueArrow.cz, můžete si je nechat opatřit celoplošným barevným potiskem, který je odliší od všech ostatních. Stanou se reklamním předmětem, který si každý zapamatuje, čímž se zvýší povědomí veřejnosti o vaší firmě a vzroste počet vašich potenciálních zákazníků.

Jak dokážou ekologické LDPE obálky chránit naši přírodu?

Ekologické LDPE obálky jsou jasnou odpovědí na jednu z největších hrozeb současnosti – zamořování přírody plastovým odpadem. S každou plastovou obálkou, kterou odešlete, se sníží množství plastu, který by jinak bylo nutné pálit či skládkovat. Zákazníci dávají přednost firmám, které se chovají ekologicky, a zcela určitě to ocení.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.