Nechte si pneumatiky a vozidlo pravidelně kontrolovat odborníkem – oslovte pneuservis Praha Michle

Co to znamená? To znamená nechat si vyvážit pneumatiky a zkontrolovat geometrii náprav (geometrie kol Praha, 3d geometrie, laserová geometrie Praha). Pravidelné vyvážení pneumatik a seřízení sbíhavosti kol – například při výměně letních bazar pneumatik za pneumatiky do chladného počasí (zimní použité pneumatiky) z pneu bazaru Praha – zajistí jízdu bez vibrací. Nejenže se snižuje opotřebení pneumatik, dalším pozitivním aspektem je to, že zvýšíte bezpečnost pro sebe, své spolujezdce i ostatní účastníky silničního provozu.

Kontrola tlaku v pneumatikách se doporučuje jednou za dva týdny

Technici z pneuservisu Praha (pneuservis Praha Michle) doporučují, že abyste byli ohledně pneumatik v klidu, každé dva týdny kontrolovat tlak v pneumatikách a podle potřeby jej upravit. Nezapomeňte, že tlak v pneumatikách se má kontrolovat pouze za studena, ne když jsou ještě zahřáté z jízdy. Nezapomeňte také  tu a tam zkontrolovat rezervní pneumatiku, protože nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat.

S výměnou pneumatik za méně opotřebované neotálejte

O tom, kdy budou pneumatiky vyměněny za nové použité pneu z pneu servisu Praha, rozhodují majitelé pneumatik, respektive vozidla. To znamená – vy. Měli byste zvážit všechny faktory, jako je pravidelný servis, historie údržby, podmínky skladování, vizuální kontrola a podobně. Pokud máte jakékoliv otázky týkající se stavu vašich pneumatik, obraťte se na specialisty na pneumatiky z pneu servisu Praha. V pneuservisu Praha 10 vám poradí, zda by už pneumatiky neměly být vyřazeny z provozu, a nabídnou vám místo nich levné použité pneumatiky v lepším stavu, než jsou ty vaše stávající. Současně s výměnou pneumatik se většinou provádí také laserová geometrie (seřízení sbíhavosti), test brzd (test brzdových kotoučů), test tlumičů a test podvozku.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.