Čističku už jedině bez úřadů

Zkoušeli jste někdy na vlastní pěst si zařídit ČOV? Pokud ne, tak se ani neptejte, co všechno budete muset zařídit a oběhat. Tak na začátek samozřejmě potřebujete projektovou dokumentaci od specialisty. Ti mají obvykle plno, takže si počkáte… Klidně i několik měsíců. Následně musíte mít hydrogeologický posudek. S hydrogeology je to podobné. Jakmile máte tohle, musíte oběhat úřady, aby vám dali vůbec povolení na ČOV. Tím jsou teprve vyřízeny formality a už jste s tím strávili desítky hodin. Následně je třeba ČOV koupit a nainstalovat, samozřejmě. Chce se vám do toho vůbec?

Pokud ne, nezoufejte. Služba ČOV bez úřadů je úžasným pomocníkem. Společnost ZAKRA se za vás postará o všechno potřebné. Vyřídí dokumenty, povolení, úřady a dokonce v některých případech i samotnou stavbu. Neváhejte a ušetřete zbytečně vynaložený čas.

ZAKRA funguje již řadu let a obsloužila stovky klientů. Podívejte se na jejich web a prozkoumejte jejich nabídku na vlastní pěst. Uvidíte, že se jedná o opravdu výhodný kšeft.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.