Rychle do kovošrotu! Ceny kovů prudce rostou

Kovové materiály jsou dlouhodobě žádaným artiklem. O to víc v dnešní době, kdy chybí téměř na každém rohu. Kolik jsou kovošroty ochotné zaplatit?

Ceny jdou neustále nahoru, na to už jsme si všichni zvykli. Něco jiného je to ale na trhu s kovy. Tam totiž ceny kolísají podle toho, jaká je aktuální poptávka a nabídka. V posledních měsících se ale ukázalo, že poptávka výrazně převyšuje nabídku. I proto ceny kovů výrazně rostou.

Ceny rostou

Výkup mědi Plzeň nebo výkup kovů Plzeň. To nejsou jediná místa na Zemi, které by v tuto chvíli některé kovy vyvážily doslova zlatem. Krize aktuálně trvá po celé zeměkouli, nejvíc se však dotkla asijských trhů. To ostatně dokazují čínské termínové kontrakty na železnou rudu, které se vyšplhaly na nevídaných 230 dolarů za jednu tunu materiálu.

Prudký nárůst přitom postihl i další kovy, nejen železnou rudu. Nárůst zastihl také měď, která se vyšplhala na rekordní maximum v podobě více než 10,3 tisíc dolarů za jednu tunu. Ocel zase dosáhla trojnásobkui svého průměru z posledních dvaceti let. Růst přitom dále pokračuje a je otázka, kdy se zastaví. Jednou to ale určitě přijde.

Rychle do kovošrotu

Proto nepromarněte svoji příležitost. Jestliže máte doma dostatečné mnořství mědi nebo jakéhokoliv kovu, vyrazte do nejbližší sběrny kovů. Sami uvidíte, že vám přivezené kovy doslova vyváží zlatem. Vyrazit můžete například na výkup železa Plzeň, tedy do kovošrotu, kde za vaše kovy dostanete nejlepší cenu v okolí. jestliže to ale máte do Plzně daleko, tak nezoufejte. Ve vašem okolí určitě naleznete slušný kovošrot, který se o kovový odpad rád postará.

A určitě vám také dobře zaplatí. Ale rozhodně dlouho neotálejte. Jinak se může stát, že přijdete i o několik desítek nebo dokonce stovek korun na odměně za jedno kilo vybraných kovů. Takže pokud můžete, rychle vyrazte do nejbližšího kovošrotu a váš odpadní kov prodejte. Přivyděláte si a obě strany budou šťastné.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.