Nákup litiny a barevných kovů: Vyberte si online u specialisty


Nákup kovové násady anebo jakékoli jiné opracované věci z tohoto materiálu je vcelku náročnou záležitostí. Zatímco dřevěnou tyč seženete bez jakýchkoli větších potíží, u kovu je to složitější. Z drtivé většiny se tento sortiment dodává pouze velkoodběratelům. Fyzické osoby mají pramalou šanci se k němu dostat. Pokud tedy neznají společnost Unibar. Právě ona totiž nabízí své produkty i maloodběratelům. Přibližme si její portfolio poněkud podrobněji.

Sháníte kvalitní litinu?

Termín litina je dnes vcelku frekventovaný. Není se čemu divit, jelikož má multifunkční využití. V nabídce společnosti Unibar se nachází vysoce jakostní kontinuálně litá litina. Právě ona je schopna odolat jak maximálnímu tlaku, tak i obrovským teplotám. Litina je vyrobena ze dvou surovin, jimiž jsou železo a uhlík. Druhý jmenovaný prvek je charakteristický extrémní rozdílností v tvrdosti. Najdeme jej třeba v maximálně tvrdé podobě diamantu, anebo naopak jako klasickou tuhu v tužkách. U Unibaru lze volit ze třech variací litiny. Jedná se o variantu šedou, která je ideální do ne příliš namáhaných ložisek, a další dvě odolnější. K dispozici jsou austenitická a tvárná podoba. Posledně jmenovaná je schopna přečkat i teplotu kolem 800 stupňů Celsia.

Vyberte si z barevných kovů

Poměrně pozoruhodný je i prodej barevných kovů. Vybrat si můžete především tři nejznámější. Velmi oblíbená je zejména měď vyznačující se vynikající tepelnou i elektrickou vodivostí. Je rezistentní vůči korozi a není problém volit ji ve formách typu tyčí nebo profilů. Dále si lze vybírat slitinu mědi a zinku, tedy mosaz. Jinak není potíž za výhodné ceny nakoupit i bronz ve třech podobách. K dispozici je jak cínový, tak i olověný nebo hliníkový. Ať už je vaše volba jakákoli, sortiment budete mít doma do pouhých 5 dnů.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.