Manželské postele z masivu do ložnice

Výběr manželské postele není snadný hlavně tehdy, když se partneři neumějí shodnout. Postel je nejdůležitějším kusem nábytku, protože právě na ní trávíme nejvíc času. Proto je třeba si ji vybrat zodpovědně.

Oblíbenými jsou masivní manželské postele z buku a borovice, které vydrží léta proto se do nich vyplatí investovat. Borovicové dřevo je významné pro své antistatické účinky, proto je vhodné pro alergiky. Pokud máte rádi tvrdé dřevo, sáhněte po bukových postelích do ložnice.

Manželské postele jsou známé pro svůj široký výběr. Oblíbené jsou manželské postele s úložným prostorem, do kterého vložíte ložní prádlo a další věci. Pro ty, kterým se hůře schází z postele, jsou výhodné vysoké masivní postele na nožičkách a v klasickém designu. Manželské masivní postele s čalouněným čelem dodají ložnici eleganci a nadčasový design. V případě čalounění si můžete vybrat až ze 24 barev.

Manželské postele 200×200 cm

Dřevěné manželské posteli s vysokým čelem neodolá ani jedna polovička. Čelo poslouží jako perfektní opěrka při čtení knihy a sledování televize. Postele z masivu jsou neodolatelnou součástí moderní i klasické ložnice. Jsou snadno kombinovatelné s dalším dřevěným nábytkem. Na dřevko najdete také manželské postele s baldachýnem (přečtěte si o jeho výhodách), které dostanou každého. Snadno na ně zavěsíte jakýkoli závěs, který přinese pocit bezpečí a ochrání před nepříjemným hmyzem.

Do postele z masivu se vyplatí investovat. Masivní dřevo kromě stability a pevnosti sebou přináší kus opravdové přírody. Každý kus manželské postele je originální s viditelnou přirozenou kresbou voňavého dřeva.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.