Levné ubytování v Praze pro skupiny


Chcete si udělat výlet s přáteli, poznat pár nových míst, užít si večer v nějakém klubu a dobře se najíst? Nemusíte čekat do prázdnin. Takové malé výlety lze podniknout i během víkendu. Nemusíte totiž jezdit za hranice, vždyť i v ČR máme dost míst a měst, která stojí za prozkoumání. Dokonalým příkladem za všechny je Praha.

Praha bude mít vždycky co nabídnout, i kdybyste tam jezdili na výlet každý měsíc. Jednou se vydáte na památky, podruhé do technicky zaměřených muzeí, potřetí navštívíte galerie, počtvrté třeba místní překrásné parky. Pak se vydáte do aquaparku, zahrajete si únikovou hru, zaskáčete si na trampolínách, zajdete do divadla. Však už sami nejspíš víte, co by se vám líbilo. Celé dny strávíte ve městě, nicméně stále je potřeba místo na přespání, že? A s větší skupinou lidí to může být docela problém. Jak najít penzion Praha, který bude mít prostory pro větší skupinu lidí a zároveň nabídne slušnou cenu?

Mějte přísná kritéria

Kdybyste hledali ubytování jen pro sebe, bylo by všechno jednodušší. Větší skupina lidí má ale více požadavků, ať už jde o školy nebo kamarády. Jednak by bylo vhodné mít pokoje na společném patře, jednak potřebujete dostatečně velkou jídelnu. Na škodu není ani prostor, kde se budete moci všichni setkávat. Dobré je mít kam zaparkovat autobus, nebo si vybrat penzion v blízkosti nádraží, ať se nemusíte plahočit přes půlku Prahy. Není pro vás asi žádným překvapením, že pátrat po hotelu, jenž splňuje všechna tato kritéria, je jako hledat jehlu v kupce sena. A proto pro vás máme jeden konkrétní tip.

Ubytujte se přímo u Smíchovského nádraží

Na ubytování pro skupiny se v hlavním městě zaměřuje například Penzion Akát. Nabízí 32 pokojů pro více než 100 osob a disponuje vším, co by si ubytované skupiny jen mohly přát. Dokonce umožňuje úschovu zavazadel, jestliže přijedete mimo check-in či odjedete mimo check-out. Tento penzion Praha – 5 se nachází v těsné blízkosti zastávky Smíchovské nádraží, kde jezdí metro, tramvaj i autobus. Na hlavní nádraží je to odsud jen 7 minut, na Václavské náměstí 5 minut. A ceny? Nyní v sezoně jsou sice vyšší, ale pořád se bavíme o částkách v řádu stovek korun. Konkrétní hodnotu vám rád sdělí personál penzionu, když oznámíte, kolik vás přijede. Pro skupiny totiž mají speciální nabídky.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.