Levné plastové bazény i bazénové sety čekají jenom na vás


Vy ještě nemáte na zahradě bazén? Češi si zvykají na pohodlí vlastního bazénu. V horkých dnech přijde k chuti, když se nemusíte trmácet na veřejné koupaliště, kde je spousta lidí, a osvěžíte se pěkně v soukromí domova. Bazény jsou navíc cenově dostupnější než kdy jindy.

Pamatujete si na dobu svého dětství? V těch časech měl bazén na zahradě málokdo. Mohli si ho dovolit jenom ti nejbohatší. Jednak šlo o dost drahou záležitost, jednak u nás nebylo zase tolik firem, co by vám ho postavily. A dnes? Zapuštěný bazén pořídíte i za šedesát tisíc.

Zaměřte se na levné plastové bazény do země

Jednu dobu byl na českých zahradách obrovský boom nafukovacích bazénů. Takových těch modrých kulatých, však jste je určitě také někde viděli, nebo se v nich dokonce i koupali. Na osvěžení jsou samozřejmě fajn, jestli tedy sháníte jen řešení na pár let, než děti odrostou. Pokud toužíte po bazénu, v němž se budete moct koupat i 50 let, řešením jsou levné plastové bazény do země, případně ty nadzemní. Jestli si opravdu chcete postavit bazén nad zemí, volte místo nafukovacího spíš plastový s pevnými stěnami. Vydrží výrazně déle.

Bazénové sety se zastřešením vám zaručí dlouhé koupání

Se zastřešením je koupání daleko komfortnější, a především se vám o několik měsíců prodlouží koupací sezóna. Když si pořídíte ještě vyhřívání, můžete se koupat skoro celoročně. Na druhou stranu si nebudeme nic nalhávat. Zastřešení stojí zhruba tolik co samotný bazén. Pokud tedy nechcete utrácet spoustu peněz za bazénové sety se zastřešením, odložte investici do zastřešení zase na příští rok. Letos se osvěžíte v největších vedrech, příští rok už se budete koupat od dubna do října.

Na některých věcech se ale šetřit nedá. Filtraci, schůdky, skimmer a další doplňky k bazénu potřebujete. Mnoho výrobců je však nabízí už v ceně. Někde máte v ceně i dopravu a montáž, což byste neměli opomíjet, až budete srovnávat ceny u jednotlivých společností.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.