Květiny do interiéru zkrátka patří. Živé i sušené!Květiny mají velkou sílu a silnou symboliku. Jsou symbolem života i krásy. Smutku i beznaděje. Jejich prostřednictvím dokonce můžeme promlouvat. Vyjádřit jimi naše myšlenky a pocity.

Květinou vyjádříme lásku, vášeň, touhu, poděkování, smutek i nenávist. Květina je univerzální dárek. S květinou se vítáme i loučíme.

Květina designovým prvkem

Květiny, respektive rostliny jako takové ovšem mají své místo i v našich domovech, v nichž navozují příjemné prostředí a zdravé klima. Správně zvolená pokojová rostlina se ale může stát i středobodem interiéru, designovým doplňkem, jenž plně nahradí funkci tzv. solitéru. Do našich životů a domovů zkrátka květiny a rostliny jako takové jednoznačně patří.

Zaměřeno na sušené květiny

Své místo v interiéru však mají i květiny sušené. Jejich hlavní výhodou je, že nezvadnou. Obzvláště působivé sušené květiny mohou být v podzimních dekoracích. Možnosti jejich využití jsou ale jsou mnohem širší. Nabízí se jejich umístění ve vázách, koších, ošatkách, truhlících či do speciálních držáků. Zkušený florista z nich vytvoří věnec i jiné květinové aranžmá. Fantazii se meze nekladou.

Využití sušených květin

Sušené květiny jsou také vyhledávané aranžéry, kteří po nich s oblibou sahají při výzdobách konferenčních místností. Své místo sušené květiny však mohou mít i na svatbách, pohřbech, oslavách narozenin, výročí a při dalších společenských příležitostech.

Vybírejte na florservice.cz

S bohatou nabídkou sušených květin se setkáte třeba na e-shopu Florservise specializujícím se na dekorace z rostlinné říše obecně. Spolu se sušenými květinami v nabídce najdete šišky, slaměné kruhy, ale i sušené ovoce a další prvky, které vaše aranžmá mohou pozdvihnout na designový kousek.

Bez čeho se florista neobejde?

E-shop se sušenými květinami různých druhů včetně těch exotických zásobuje malé i velké zpracovatele, zahradnictví, květinářství stejně jako velkoobchody, velké obchodní řetězce a exportní firmy po celé republice. Jednotlivé druhy můžete vybírat přímo na stránce https://www.florservice.cz/susene-kvetiny-c173/. V nabídce však najdete i stuhy, přízdoby, aranžovací hmoty, držáky, sáčky a celofánové archy, zkrátka veškeré nezbytnosti, bez nichž se žádný florista a aranžer neobejde.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.