Křesla a sedací soupravy

Stejně jako u jiného nábytku, i co se týče křesel a sedacích souprav, je nabídka téměř nekonečná. Možná jste zamířili do našeho -shopu a najednou si uvědomili, že vlastně nevíte, co přesně hledat. Na první pohled se vám líbí několik souprav, ale která z nich bude ta pravá? Ušetřete si čas, peníze i potenciální výčitky a nejdříve si rozmyslete, co potřebujete.

Velikost by měla být rozhodující

Hlavním kritériem je velikost. Záleží, jak velký je váš obývací pokoj a kolik lidí potřebujete usadit. Potřebujete-li hodně místa, volte spíš rohové sedací soupravy do tvaru písmene L či U. V opačném případě budou vhodnou volbou menší sedačky doplněné o křesla. V nabídce najdete i luxusní lavice či taburety, avšak myslete na to, že se v nich neopřete, takže pro pohodlné ležení u televize příliš vhodné nejsou.

Materiál sedací soupravy hraje velkou roli

Velká část u nás prodávaných výrobků je z kůže, protože kožené sedací soupravy a křesla vypadají skutečně elegantně a s věkem spíš čím dál lépe, než aby působily opotřebovaně. Kůže se navíc snadno udržuje, nečistoty stačí otřít vlhkým hadříkem. Na druhou stranu je nutno podotknout, že aby dlouho vydržela, je potřeba se o ni starat. Proto nemusí být tento materiál vhodný pro každého.

Velmi dobrou volbou jsou určitě i textilní pohovky ze 100% polyesteru. Příjemně se na nich sedí v létě i v zimě, jen to čištění je komplikovanější. Kdo má malé děti, může to vyřešit přehozem.

Barvy mohou zkazit celkový dojem

Nebo jej naopak umocnit. Záleží, jak se vám podaří vybrat vhodný odstín. V naší nabídce najdete sedací soupravy a křesla neutrálních tónů, ale i výrazných barev. Pokud se vám nějaký konkrétní model zalíbí, nebojte se otevřít jeho detail, často je k dispozici i v jiných barvách, než vidíte na obrázku.

Rozmyslete se tedy, co by se hodilo právě do vašeho obývacího pokoje, a nechte se inspirovat. Elegance a kvalita jsou synonymy námi nabízených výrobků.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.