Jak se ukrýt před dotěrnými slunečními paprsky?

Štve vás, jak sluníčko v létě neodbytně proniká do vašich oken i ve chvílích, kdy zrovna nechcete?  Není divu. Sluneční svit sice dokáže skvěle zahnat špatnou náladu a vytáhnout vás ven, ale na druhou stranu v horkých letních dnech může být až příliš dotěrný.  Proto nezbývá, než před ním svůj dům či byt chránit a pořídit si kvalitní stínění.

Mnoho sluníčka unavuje oči

Přemíra světla totiž může mát negativní vliv i na vaše oči. Můžete trpět únavou očí, slzením, pálením, za podobnými příznaky klidně může stát přetěžování zraku. Proto je třeba přístup slunečního světla vhodně regulovat. Nabízíme žaluzie, které dokážou dům či byt vhodně odstínit. Co vám žaluzie mohou nabídnout?

  • Velice jednoduché ovládání ruční pomocí hůlky, řetízku, šňůrky nebo motorické ovládání
  • Spolehlivost
  • Dlouhou životnost
  • Širokou škálu barevného provedení lamel i nosníků
  • Různé způsoby zhotovení

K dispozici máte na výběr podle svých preferencí buď horizontální, nebo vertikální žaluzie. Volit můžete i mezi žaluziemi venkovními a vnitřními. Venkovní mají tu výhodu, že splňují i termoregulační efekt.

Slaďte rolety s interiérem

Možná si ale místo žaluzií zvolíte praktické rolety. Dokážou stínit v celé ploše a vytvořit polostín, nikoli ostré přechody světla.  Pokud si vhodně vyberete látku, můžete si vyrobit velmi efektní dekorační prvek. Sladíte rolety s ostatním zařízením pokoje.

Sítě namontujete do různých typů oken

Ovšem nejenom přemíra slunečních paprsků vás může v létě otravovat. Úplně stejně nepříjemný může být hmyz. Objednejte si sítě proti hmyzu, které vás ochrání před útoky much a komárů. Jejich předností je skutečnost, že montáž nebo případná demontáž je velice snadná. Zvládnete ji i vy sami. Jedná se také o velice univerzální sítě hodící se jak pro plastová, tak i pro dřevěná nebo hliníková okna s izolačním sklem.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.