Fotokalendář je ideální vánoční dárek


K Vánocům patří dárky z lásky. Jak vypadají? Věřte, že to nejsou ani balíčky s oblečením, dokonce ani šperky, rozhodně ne kuchyňské spotřebiče, či dokonce nesmyslné a rádoby vtipné dárky k ničemu. Dárky z lásky pro lidi, které máme rádi, vypadají jinak. Věnujte fotodárky – například fotokalendář, který vás bude obdarovanému připomínat po celý rok. Vás nebo někoho jiného, kdo je obdarovanému blízký.

Kalendáře nevyšly z módy ani v době počítačové – hitem jsou ty z vlastních fotek

Zejména proto, že si je dnes uděláme s vlastními fotografiemi a mnohdy i v designu podle vlastního vkusu. Komu věnovat fotokalendář? Babička s dědečkem ocení kalendář s nově narozeným miminkem, nebo s fotografiemi, kde jsou zvěčněné chvíle, které v minulém roce trávili se svými vnoučaty. Určitě se vám během roku takových fotografií nasbíralo hned na několik kalendářů a spíš budete mít problém vybrat pouhých 13 – pro každý měsíc a obálku fotokalendáře.

Jsou vaše holčička a váš pes nerozlučnou dvojkou? Udělejte dceři fotokalendář s fotografiemi, na kterých s ním dovádí a tráví svůj volný čas.

Manžel pořád s nadšením vzpomíná na dovolenou, která po létech nebyla u moře, ale konečně, na jeho přání, v Alpách. Udělejte mu z nejlepších záběrů pěkný fotokalendář na zeď.

Dnes fotí každý, a i z mobilních telefonů jsou dnes fotografie dostatečně kvalitní na to, aby z nich byl krásný velkoformátový kalendář. Materiál máte, tak pojďte na to. Fotokalendář je skutečně skvělý vánoční dárek.

Zajímavé možnosti pro tvorbu fotokalendářů nabízí Empikfoto

Firma Empikfoto je na trhu přes 13 let. Tvorba kalendáře v aplikaci firmy je velice snadná. Snímky do návrhu jednoduše přidáte nejen ze svého počítače, ale i přímo z vašich sociálních sítí.

Vzhled kalendáře si vyberete z více než 50 šablon. Do fotografie lze přidávat textová pole a texty. Tato pole vyberete z různých dostupných klipartů stejně tak, jako lze kalendář designovat různými typy rámečků. Snadno lze měnit pozadí kalendáře.

Celý proces tvorby podobného fotokalendáře vám nemusí zabrat více než 3 minuty. Vyberete fotografie, dotvoříte, odešlete a kalendář pro vás se začíná vyrábět. Za večer dokážete připravit snadno dárky pro celou rodinu. A to v ceně již od 119 Kč za jeden kalendář.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.