Dopravníky na uhlí urychlí práci a ušetří čas

V Česku je topení uhlím ještě stále poměrně oblíbené. Náklady se sice kvůli rostoucí ekologické dani pravidelně zvyšují, ale ještě loni z výpočtů vycházelo, že mnohým domácnostem se uhlí vyplatí prostě více než třeba plyn. Drobnou nevýhodu však představuje mnohem více práce. Uhlí musíte ručně přikládat, a především ho složit.

V 21. století však na všechno tohle existují chytré technologie. Kdo chce, ten si může pořídit kotel na uhlí s automatickým podavačem. Zásobování uhlím za vás vyřeší také dopravníky na uhlí.

Šnekové dopravníky se vyrábí v Česku

To bychom nebyli Češi, abychom si nevymysleli nějakou vychytávku, která nám ušetří práci. Šnekové dopravníky na uhlí se vyrábí rovněž v Česku, stará se o ně konkrétně firma CanAgrocz s.r.o., která je pobočkou německé firmy. Produkuje dopravníky poháněné elektromotory či hydromotory v různých velikostech a průměrech, kromě dopravníků nabízí i provětrávací jehly.

Šnekové dopravníky mohou být i pojízdné

Firma vyrábí šnekové dopravníky zabudované i pojízdné. Ty pojízdné jsou namontované na podvozku s automobilovými pneumatikami a hodí se zejména do zemědělských družstev nebo firem, které mají pro dopravník širší využití. On se totiž takový šnekový dopravník na uhlí dá využít i na dávkování obilí či šrotu. Mívá klínové řemeny nebo šnekovou převodovku a provedení máte na výběr lakované, žárově zinkované a nerez.

Využití dopravníků je bohaté

Šnekové dopravníky mají mnoho využití. V domácnosti se hodí například systém pro automatickou dopravu paliva z kotelny do zásobníku kotle. V zemědělském družstvě mohou dávkovat také šrot, případně obilí do kotle. Dopravníky se dají vyrobit v libovolném průměru a s délkou na přání, stačí se ozvat odborníkům a probrat s nimi vaše představy. Společně určitě vymyslíte odpovídající řešení. Více informací najdete přímo na webu společnosti www.canagro.cz.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.