Dnešní vířivé vany nepředstavují pouze perličkovou koupel

Dnešní vířivé vany nepředstavují pouze perličkovou koupel

Vířivka, to není pouze perličková koupel, na kterou se ve vířivé vaně můžete těšit. Pokud máte na zahradě dostatek místa a milujete vodní radovánky, pořiďte si velkou venkovní vířivku, která vám do jisté míry dokáže nahradit i venkovní bazén. V takové vířivce může pohodlně relaxovat až 7 osob. Přitom každý bude mít k dispozici samostatnou masážní zónu. Tuto gigantickou vířivku vám, stejně jako mnohé jiné, nabízí spa-studio.cz. V uvedeném případě budete mít možnost nastavit si optimální intenzitu hydromasáže.

  • Máte sedavé zaměstnání a často vás bolí záda? Vířivé vany gladius vám zajistí hloubkovou masáž a pomohou odstranit bolesti zad.
  • Máte fyzicky náročné zaměstnání nebo hodně sportujete? Sportovní masáž ve vířivé vaně po náročné fyzické aktivitě je tím nejlepším relaxem.

Zvolte si tvar, jaký se vám hodí a líbí

Pokud dáváte přednost opravdovému komfortu bez kompromisů, potom vás určitě osloví americké vířivé vany. Naprosto dokonale splní veškerá vaše očekávání včetně těch nejnáročnějších představ. Kromě dokonalé relaxace, kterou tyto vířivky nabízejí, se můžete těšit i na jejich báječné designové provedení v různých barvách, na prodlouženou záruku a množství volitelných doplňků. Rovněž vašemu prostoru se americké vířivky skvěle přizpůsobí. Můžete je mít v tvaru kulatém, oválném, hranatém či rohovém. Vybere si prostě každý z vás.

Spojte plavání s perličkovou relaxací

A pak je tu ještě jedinečná kombinace vířivé vany a bazénu – Swim Spa. Jedná se o velmi specifickou, neustále se rozšiřující variantu domácích plaveckých center s komfortním bazénem a protiproudem. Spa-studio.cz vám toto domácí plavecké centrum nabízí i s variantami v kombinaci s vířivkami. Jedná se o luxusní vířivé vany, ve kterých se dá rekreačně nebo i profesionálně plavat a zároveň relaxovat. Neváhejte!

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*